Temiz Magazin
24 Ekim 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

“Kanıt” hayranları film için gün sayıyor

Gündem
09 Temmuz 2019
“Kanıt” hayranları film için gün sayıyor

Yayınlandığı sezonlar boyunca izleyicinin büyük beğenisini kazanan ve kısa sürede büyük bir fan kitlesine sahip olan “Kanıt” dizisi “45-25 Kusursuz Cinayet” ismiyle 6 Eylül’de beyazperdede…Türkiye’de polisiye türünde çekilen filmler arasında en iddialı yapımlar arasında yer alacağı düşünülen “45-25 Kusursuz Cinayet” filmi ilkleri gerçekleştiriyor. Yönetmen Biray Dalkıran, “ ‘45-25 Kusursuz Cinayet’, dört yıl boyunca çektiğim Kanıt dizisinin bölümleri arasında uzak ara en iyi kurgulanmış cinayet senaryosu. Gerçekten kusursuz cinayetin varlığına inandırıyor ve bu düşünce ile korkutuyor” şeklinde konuşarak filmin iddiasını ortaya koydu.


 
ÜÇ AYRI EKİP İLE ÜÇ AYRI SON ÇEKİLDİ
 
Filmin finalini, ekibinden dahi sır gibi saklayan ve Türkiye’de bir ilke imza atarak filme, 3 ayrı ekiple 3 ayrı son çeken Biray Dalkıran, “45-25 Kusursuz Cinayet” in hangi sonla biteceğini sadece kendisinin, senaristin ve filmin kurgucusunun, yani toplamda 3 kişinin bildiğini sözlerine ekledi.

             
 
3 AYRI GRUBA SEYRETTİRİLDİ
 
Üç ayrı sonu, üç gruba izlettiren yönetmen her biri 6 kişiden oluşan izleyici gruplarının tepkisine göre filmin sonuna karar verdi. Biray Dalkıran, “Kanıt” hayranlarının filmin senaryosunu öğrenmeye çalışmasından dolayı böyle bir yol çizdiklerini söyledi.
 
 
“KANIT” HAYRANLARI FİLM İÇİN GÜN SAYIYOR
 
Yönetmenliğini Biray Dalkıran’ ın üstlendiği, senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’ nun yazdığı film “En kusursuz cinayet senaryosu” iddiası ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.
Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası’ndan Mehmet ve Yavuz Baş Komiser’ in bir seri katilin peşine düştüğü “45-25 Kusursuz Cinayet” isimli film sinema severleri, gerek çekim kalitesi, gerek oyunculuk performansları gerekse senaryosu ile çok şaşırtacak.
“45-25 Kusursuz Cinayet”, sosyal medya fenomenlerinin seri cinayetlere kurban gittiği bir olaylar zincirini konu alan senaryosuyla izleyicisine muhteşem kurgulanmış bir film vaat ediyor.

 

Etiketler: 
kanıt
45-25 kusursuz cinayetler
kanıt filmi

Facebook Google plus Instagram Twitter