Reklam
Temiz Magazin
28 Şubat 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kenan Doğulu 1 milyon TL için sahneye çıktı!

Gündem
28 Mayıs 2016
Kenan Doğulu 1 milyon TL için sahneye çıktı!

 

Minik Kalplerle Elele Derneği (Mika- Der) 6. Geleneksel Bağış Balosu geçtiğimiz akşam gerçekleşti. 

2008 yılında kurulan Mika-Der’in balosuna, Mika-Der Başkanı Nesrin Ercan ev sahipliği yaparken, Yönetim Kurulu üyeleri Arzu Sabancı, Arzu Çebi ve Hakan- Hacı Sabancı, Ece- Mahsun Kırmızıgül, Murat Tokat, Erol Evgin, Zara, Feryal Gülman, Kerem- Elif Gönlüm, Samsun Demir, Behzat Gerçeker, Berna- Ahmet Çebi, Olgun- Berrin Zorlu, Petek Ertüre, Dilek- Ali Nuri Türker, Siren Ertan, Suat- Seda Kaşıbeyaz, Dilek Hanif, Fatoş Sarıgül, Dicle- Nuri Öztaşkın, Beyza Aslan, Melisa Mutlu, Arzu Savgı, Korhan - Ece Kurtoğlu, Mükemmel Sarımsakçı, Murat Köprülü, Nedret- Yasemin Taciroğlu gibi isimlerin bulunduğu 300 davetli katıldı.

KENAN DOĞULU ÜCRET ALMADAN SAHNEDE!

Murat Başoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği baloda Kenan Doğulu muhteşem bir performans sergileyerek davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Sinpaş GYO’nun sponsor olduğu geceden toplanan gelir Tekirdağ Valiliği ile imzalanan protokol çerçevesinde inşaatına başlanan Kapaklı Mika-Der & Kenan Doğulu Çocuk Destek Merkezi için kullanılacak. Kenan Doğulu, geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine minik kalplere yardım için hiçbir ücret almadan sahneye çıktı.

Ercan’ın konuşmasından sonra Kapaklı Mika-Der & Kenan Doğulu Çocuk Destek Merkezi için revir, projeksiyon odası, bilgisayar odası, atölye, hasta odası, çok amaçlı salon, eğitim salonu, müzik odası ve dört adet hobi odası yapılması için yeterli bağış toplandı.

 

Etiketler: 
Kenan Doğulu
Mikader

Facebook Google plus Instagram Twitter