Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kibariye: Kocam beni seviyor, ‘karım’ diyor!

Gündem
07 Eylül 2021
Kibariye: Kocam beni seviyor, ‘karım’ diyor!

1999 yılında nikah masasına oturan Kibariye-Ali Küçükbalçık çifti, 'aldatma' ve 'affetme' iddialarıyla birçok kez magazin gündemine geldi. Eşiyle arasında 20 yaş fark olan ve söz konusu iddialar hakkında daha önce "Ben Ali’nin çapkınlık yaptığını gözlerimle görmedim" açıklamasını yapan ünlü şarkıcı (61), evlilikte mutluluğun formülünü verdi.

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde sahne alan şarkıcı eşi Ali Küçükbalçık’la ilişkileri ve evliliği hakkında bakın neler söyledi?

'Allah için söylüyorum, onun bana çok sevgisi var. Saygısı da var. İyi de bakıyor bana. 61 yaşına girdim. Benden küçük, ama annesi gibi, karısı gibi, çocuğu gibi bakıyor bana... Hizmetlerde kusur yok. Bayağı ilgileniyor, Allah razı olsun. Hastalandım mı çorbalar yapar, bakar. Valla sıkıntı yok. Ben şikayetçi değilim Allah da olmasın... Evlilikte kadın da erkek de sabırlı olmalı. Sabırlı ve kanaatkar olurlarsa geçim devam eder. Ben mesela aşırı sabırlıyım. Bana kocam iyi davranıyor... Torunum var, çoluk çocuğum var, 61 yaşındayım. Biliyorum çünkü, kocam beni seviyor, ama o istemezse ayrı konu. ‘Karım’ diyor, bir şey demiyor. Allah nazarlardan korusun, kim ne derse desin?'

Etiketler: 
Kibariye
Ali Küçükbalçık
kuruçeşme açıkhava
konser

Facebook Google plus Instagram Twitter