Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in milyonluk tatili! Kıvanç Tatlıtuğ deniz tutkusu için servet harcadı!

Gündem
20 Ağustos 2019
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in milyonluk tatili! Kıvanç Tatlıtuğ deniz tutkusu için servet harcadı!

Deniz sevdasıyla bilinen Kıvanç Tatlıtuğ, bu tutkusu için servet harcadı. Önceki gün eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ile Marmaris'te objektiflere yansıyan yakışıklı oyuncu, milyonluk oyuncaklarıyla keyifteydi. Üç gün boyunca denize sıfır ormanlık alanda tatil yapan ikili, daha sonra 110 bin euro'luk (yaklaşık 700 bin lira) lüks teknelerine atladı.

DENİZ TUTKUNU

Ünlü çift, bir süre lüks teknenin arka kısmında oturup sohbet etti. Tatlıtuğ daha sonra ise tekneden bota geçti. Güzel stil danışmanı teknede kalırken Tatlıtuğ ise geçtiğimiz yıl 300 bin liraya aldığı zodyak botla iskeleden ayrıldı.

En büyük hobisi "balık tutmak" olan ünlü oyuncunun bu tutkusu için aldığı lüks bottaki olta takımı da gözden kaçmadı. Başarılı oyuncu, yola çıkmadan önce de zodyak botun tüm kontrollerini yapmayı ihmal etmedi. Tatlıtuğ, botuyla önden giden lüks teknesini takip etti. Oyuncunun bu anları da objektiflere yansıdı.

Takvim'in haberine göre, dizilerin en çok kazanan isimlerinden olan Tatlıtuğ'un toplam değeri 1 milyon lira olan yüzen oyuncakları ise "Kıvanç'ın milyonluk keyfi" dedirtti.

 

 

Etiketler: 
Başak Dizer
Kıvanç Tatlıtuğ
Tatil
deniz
Tekne
Marmaris

Facebook Google plus Instagram Twitter