Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Koç Burcu'nu 2017'de neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı!

Astroloji
27 Aralık 2016
Koç Burcu'nu 2017'de neler bekliyor? Astrolog Sema Sidar yazdı!

Size biraz farklı bir 2017 yılı burç analizleri yazdım, risk altında olduğunuz ve destekleyen dönemlerin özellikle tarihlerini belirttim, böylece güzel bir astrolojik ajandanız olacak. Zamanı ve yılı kaliteli bir şekilde yaşayabileceksiniz. Sonda söyleyeceğimi de başta söylemek istiyorum. Harikulade bir yıl olsun, yaşamınızda eksikliği hissettiğiniz tüm güzellikleri 2017 hayatınıza getirsin :))

KOÇLAR VE YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI:

Koçlar ve Yükselen Koç burçları, 2017 yılı genel olarak sizin için ikili ilişkilerin, sözleşmelerin ve yeni ortaklıkları destekleyici bir yıl olacak.

Özellikle hayatında ilişkisi olmayan, aşktan yana muzdarip Koç Burçlar; uzun süreli bir ilişki, hatta evlilik bu yıl hayatınızda olacak. 

Ekim ayına kadar hem hayatınızdaki ortaklıkları, hem ilişkilerinizdeki bağları oluşturmak için gökyüzü yanınızda olacak.

 

YILIN EN ŞANSLI BURÇLARINDAN BİRİSİ SİZSİNİZ!

Yılın bu anlamda en  şanslı burçlarından birisi sizsiniz diyebilirim.

Sizin için yılın anahtar kelimesi "tek başına hareket etme, ben değil biz  olacak," 

Geçtiğimiz yıl özellikle sorun olarak gördüğünüz bir takım iletişim ve eğitim problemlerini bu sene çözüme ulaştırabileceksiniz. Fakat yılın tamamının güzel geçmesi adına 2016'daki  kazanımlarınızı, kaybettiklerinizi tecrübelerinizi  kullanmanız önemli çünkü 1 yıl boyunca Satürn'ün Yay Burcu'nda olması sizi bu alanlarda sınayacak ve tecrübeleriniz ile durumu lehinize çevirebileceksiniz.

 

ŞUBAT ve AĞUSTOS'A DİKKAT!

Şubat ayı ve Ağustos ayları 2017 için kırılma noktalarını içinde barındırıyor, 2 ayda da Ay ve Güneş tutulmaları hayatımızda olacak. Aynı zamanda 5  Şubat'ta gökyüzünde Jüpiter, şans bolluk bereket gezegeni geri hareketine başlayacak ve geri hareketi 10 Haziran'a kadar devam edecek, bu tarih aralığında hayatınıza iş, ortaklık ve ilişkilerdeki fırsatlarda  yavaşlama ve aksamalar olabilir, garantici davranmanız önemli olacak; son dakikaya iş bırakmayın ve yaşadığınız olayların her zaman gözükmeyen bir yüzü olduğunu unutmayın.

Sevgili Koç Burçları; az önce de yazdığım gibi,  Şubat ayı oldukça önemli sizin için!

11 Şubat'ta gerçekleşecek Aslan Burcu'ndaki "ay tutulması" sizi direkt olarak hobilerinize, çocuklarınıza yöneltecek, organizasyonla ilgili işlerde kendinizi ön plana çıkartacak fırsatlar yakalayacaksınız.

Başlattığınız olayların sonuçlarını bu yıl Ağustos ayında toplayacaksınız.

26 Şubat'ta gerçekleşecek Balık Burcu'ndaki "güneş tutulması" sizi korkularınızla  yüzleşmek için zorlayacak, hep hislerinize güvenerek hareket etmelisiniz.

4 Mart ve 15 Nisan bandında Venüs aşk, ilişki gezegeni geri harekete başlayacak, sizin için zor bir döneme işaret ederken, kısa sürede kar elde etmeniz gereken işlerden, uzun süre sonunda  kazanç sağlayabilirsiniz.

İlişkilerinize dikkat edin, isyankar, dik kafalı ruh halinde olurken, sizin ani karar vermemeniz önemli.

Ağustos ayında da tutulmalarda da, zekanız ve yaratıcılığınız damga vuracak.

 

Kalabalık gruplardan, sosyalleştiğiniz ortamlar  sizi yukarıya çekecek çok olumlu etkilere sahip.

Diğer yandan sizin için dikkat etmeniz gereken zaman aralıklarından birisi de Satürn'ün Yay Burcu'ndaki geri hareketi olacak.

6 Nisan ve 25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkiden kaynaklı olarak uzun yolculuklar, yurtdışı ile bağlantılı işleriniz; ticaret, ithalat, ihracat ve eğitim  alanlarındaki işlerinizde  kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni maceralara atılmamalı gelenekçi davranarak, bildiğinizden şaşmamalısınız; elinizdeki işler için birden fazla  kez uğraşırken sürekli değişen durumlar da hayatınızda olacak.

10 Ekim'den sonra şans, bolluk, bereket gezegeni Jüpiter, Akrep burcuna geçiş yapacak, sizi yeni maddi kaynaklar için destekler iken, ödemelerinizi kontrol altına alabilir; dikkatli olmakta fayda var!10 Ekim'den sonraki 1 yıllık süre boyunca farklı kaynaklardan, insanlardan gelir elde edeceksiniz. Kredi çekebilirsiniz ve yeni yatırımlar için rahatlıkla hamle yapabilirsiniz.

2017 YILINDA KOÇ BURÇLARINA "AŞK" İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:

Yıl boyu aşk için gökyüzü yanınızda olacak ama, özellikle 28 Ocak dönemi ile başlayan 20 günlük süreç, 15 Nisan ve takip eden 10 gün, 22 Ekim ve takip eden 15 gün oldukça şanslısınız.

 

 

KARİYER ve PARA İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER:

Nisan ve Mayıs ayı, 6 Temmuz -17 Temmuz aralığı, Kasım sonu ve Aralık Ayı

 

 

SAĞLIK AÇISINDAN ÖNEMLİ TARİHLER:

Sevgili Koç Burçları; Şubat ayı özellikle baş ağrılarına dikkat etmelisiniz, Eylül ve Ekim ayı risk altındasınız. Bu dönemde yaptırmanız gereken rütin kontrollerinizi ihmal etmeyin.

 

Bana her konuda sosyal medya hesapların aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

İNSTAGRAM: www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9Fim-Merke...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Astrolog Sema Sidar
Sema Sidar
2017 burç analizleri
2017
burç yorumunuz
koç burcu

Facebook Google plus Instagram Twitter