Reklam
Temiz Magazin
31 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Konuşan Hayvanlar"dan muhteşem gala

Gündem
09 Ağustos 2019
"Konuşan Hayvanlar"dan muhteşem gala

Başrollerinde Ayça Erturan, Ferit Aktuğ, Emir Özyakışır, Hülya Duyar ve Ebru Akel Sancak’ın oynadığı “Konuşan Hayvanlar” filminin galası geçtiğimiz akşam Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşti. 

İlgi büyük oldu

Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN ve Motion Content Group’un üstlendiği, insanlarla hayvanların dostluğuna dikkat çeken “Konuşan Hayvanlar” filminin galasına ilgi büyük oldu. 

Özge Gürel - Serkan Çayoğlu

“Konuşan Hayvanlar” filminin galasına; Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Aslı Tandoğan oğlu Atlas, Nefise Karatay kızı Maya ve eşi Yusuf Day, Deniz Akkaya kızı Ayşe, Gülşah Saraçoğlu oğlu Aslan, Yeliz, Ayta Sözeri gibi ünlü isimler katıldılar. Filmin konuk oyuncusu olan Özge Özder galaya eşi Sinan Güleryüz ile birlikte katıldı.

Galaya çocuklar akın etti

“Konuşan Hayvanlar”ın galasına çocuklar akın etti. Filmi izleyen çocuklar, gösterimin ardından filmin afişi önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tam kadro

Galaya tam kadro katılan filmin oyuncuları; Ayça Erturan, Ferit Aktuğ, Emir Özyakışır, Hülya Duyar, Ebru Akel Sancak, Eray Demirkol, Aslı Samat, Barış Çelikkol, Orhan Eşkin, Eren Sancak ve yönetmen Mustafa Kotan film öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

Hayvan dostu bir film yaptıklarını söyleyen Mustafa Kotan; “Daha çok çocuk izleyebilsin diye film tüm Türkiye’de sadece 9 TL’den vizyona girecek” dedi. 

Ayça Erturan; “Bu bir çocuk filmi ama ebeveynlerin de çocukları ile çok rahat izleyebilecekleri, kahkahaya boğulacakları bir film oldu” dedi.

Oğlu ile ilk kez kamera karşısına geçen Ebru Akel Sancak ise; “Oğlum yönetmenden rolü kendi aldı. Gerçekten öyle oldu. Benimle sete gelmişti. Hayvanlarla oynarken, yönetmene sorular sorarken bir baktım rolü almış” dedi.

Farkındalık yaratabilmek için buradayız

Yedikule Hayvan Barınağı gala salonuna stand kurdu. Standın başında duran barınak gönüllüsü üç avukat; “Farkındalık yaratabilmek için buradayız. 3 Bin’i aşkın can adına teşekkür ederiz” dediler.

Deniz Akkaya - kızı Ayşe

Aslı Tandoğan - oğlu Atlas

Yusuf Day - Maya Day - Nefise Karatay

Gülşah Saraçoğlu - oğlu Aslan

Yeliz

Ayta Sözeri

Sinan Güleryüz - Özge Özder 

 

 

Etiketler: 
Konuşan Hayvanlar
Gala
Mustafa Kotan
Ebru Akel Sancak
Ayça Erturan

Facebook Google plus Instagram Twitter