Reklam
Temiz Magazin
26 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kova Burcu'nda Yeni Ay, Oğlak Burcu'na geçen Venüs hayatımızı etkileyecek! Yeni haftanın etkileri çok önemli! Astrolog Sema Sidar'dan 4 Şubat haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Astroloji
03 Şubat 2019
Kova Burcu'nda Yeni Ay, Oğlak Burcu'na geçen Venüs hayatımızı etkileyecek! Yeni haftanın etkileri çok önemli! Astrolog Sema Sidar'dan 4 Şubat haftasının ve yeni haftada burcunuzun yorumları

Oldukça bereketli bir haftaya başlıyoruz, hem gökyüzünde önemli gezegenlerin burç değişimleri mevcut hem de bizi bekleyen harika bir yeni ay var.

Hemen ilk etki ile başlıyorum sevgili okuyucularım...

VENÜS OĞLAK BURCU'NA GEÇİYOR

4 Şubat'ta Venüs; (aşk, sevgi, ilişki gezegeni) Oğlak burcuna geçiyor.

1 Mart'a kadar Oğlak Burcu'nda kalacak.

Venüs'ün doğası ile Oğlak burcunun doğası birbirine uyumludur.

Gezegen bu burçta üçlü yöneticiliğe sahip olduğu için rahat hareket eder.

SEVGİ HAYATIMIZA KALICI OLARAK GELECEK

Tabii gökyüzünde Satürn'ün de Oğlak Burcu'nda yer alması, Venüs'ün daha rahat bir şekilde bize sevgiyi kalıcı olarak hayatımıza getirmesine sebep olacak.

MANTIĞIMIZI VE DUYGULARIMIZI DOĞRU KOORDİNE EDEBİLECEĞİZ

1 Mart’a kadar mantığımızı ve duygularımızı doğru koordine edebileceğiz.

Hayata karşı duruşumuz daha ciddi olurken, daha olgun tavırlar sergileyeceğiz.

Bu etkiden kaynaklı daha gelenekçi bir ruh haline, daha eski usul sevgi arayışına geçeceğiz. 

Her alanda sevgide kendi kurallarımızı getirmek, daha kuralcı olmak, sadakate çok önem verdiğiniz bir süreç olacak.

Çok sıra dışı ilişkiler toplum tarafından onaylanmayacak.

GELİP GEÇİCİ İLİŞKİLER YERİNİ GELECEK ODAKLI İLİŞKİLERE BIRAKACAK

Gelip geçici ilişkiler yerini daha gelecek odaklı ilişkilere bırakmaya başlayacak... 

AŞKTA ŞANSLI BURÇLAR:

Aşkta şanslı burçlar başta Oğlaklar daha sonra Yengeçler, Boğalar, Başaklar olacak.

Diğer yandan özellikle nakit alışverişinde, arsa, ev alım-satım işlerinizde hareketlilik gözlenebilir.

Dinlediğimiz müzikte, sanatın diğer alanlarında, giyim tarzımızda bile bildiğimize yöneleceğiz.

Sizinle detay olarak paylaşabileceğim bilgi ise, koyu renkler, toprak renkleri giymek iyi gelir enerjinizi dengelemenize sebep verir.

OLMAYI PLANLADIĞINIZ OPERASYONLARINIZ VARSA DOĞRU ZAMAN

Sağlık açısından kemiklerle ilgili olan operasyonlarımızı gerçekleştirmek, dişlerinizi yaptırmak, güzellikte daha kalıcı olmasını istediğiniz operasyonlarda rahatlıkla risk alabilirsiniz. Çünkü kalıcılık adına her alanda Venüs Oğlak destek verecek. Şubat ortalarında bunu daha net bir şekilde hissedeceğiz.

4 ŞUBAT'TA BİR DE "YENİ AY" VAR 

YENİ AY KOVA BURCU'NDA

Yine aynı gün harika bir Yeni Ay bizi bekliyor olacak.

4 Şubat’ta 15 derece Kova Burcu'nda, Merkür ve Jüpiter tarafından desteklenen bir Yeni Ay var.

Her yazımda belirtiyorum ama, yine yazmamda fayda var Merkür biliyorsunuz "iletişim gezegeni", Jüpiter ise "şans, bolluk, bereket gezeni."

Kova Burcu'nda Merkür ve Jüpiter tarafından desteklenen gerçekten yılın en güzel "Yeni Ay"larından biri gerçekleşecek.

 

Yeni ay; hayatımıza yeni başlangıçları getiren güzel bir gökyüzü hareketidir.

Bu yeni ay ile beraber hayatınızda “reset” atabileceğimiz, yani yeniden başlayabileceğiniz, sıkıntı yaşadığınız konulara “sil baştan” yapabileceğiniz, harika etkiler söz konusu.

YENİ AY KOVA BURCU'NDA GERÇEKLEŞTİĞİ İÇİN ÖZGÜRLÜK, SIRA DIŞI FİKİRLER, GELECEĞE DAİR PROJELER ÖN PLANDA OLACAK!

Yeni ay, Kova Burcu'nda gerçekleştiği için özgürlük, sıra dışı fikirler, internet, sosyal medya, geleceğe dair projeler, yeni keşifler ve tasarımlarda güzel başlangıçları getirecek...

Ayrıca bu alanlarda hayatımızda sınıflandırma yapma, özgür ve daha zekice hareket edebileceğimiz her alanda harika başlangıçlar, bizi bulacak.

Doğru iletişim kurup harika işler ve projeleri başarabileceğiz.

Merkür; iletişim gezegeni de  yeni ay ile kavuşum halinde olurken, resmen rol çalacak! 

Bir yandan da, Jüpiter bilgeliği ve tüm pozitif özellikleri ile yan rolde yer alacak. 

Ve teknoloji, eğitim, ruhsal ve bütünsel anlamda geliştirmek istediğiniz her alanda yaptığımız işlerde en yüksek başarı getirecek.

Zihnimizde problem yaşadığımız, hadi artık yeter bitsin dediğimiz tüm sıkıntılarımızı silebilecek enerjimizi yukarı çekebilecek mükemmel bir etki.

Tek dikkat etmemiz gereken yeni ayın bu güzel enerjisine rağmen gökyüzünde Mars-Pluto karesi etkisi devam ediyor, zaman zaman yaşadığımız öfke kontrol problemlerine  dikkat etmeliyiz.

Yeni ayın verdiği pozitif etkilere yönelip, vücudumuzdaki enerjiyi spor, meditasyon gibi dışarı atabileceğimiz  aktivite yapmalıyız.

Burası gerçekten çok önemli; 10 dakika yapacağınız yürüyüş bile bu hafta kendi içinizde dengeyi bulmayı ve bu mükemmel etkiyi sonuna kadar yaşamanız adına destek verecek.

Yeni ayın etkisi ise bir hafta boyunca hayatımızda olacak.

 

 

HAFTANIN 3'NCÜ ETKİSİ MERKÜR VE MARS ARASINDAKİ ETKİ OLACAK

Diğer bir etkimiz ise Merkür ile Mars; iletişim ve mücadele gezegeni arasında gerçekleşen güzel temas olacak...

Zihnimizi aktif kullanabilmeyi, düşüncelerimizi ve fikirlerimizi başlattığımız mücadeleleri gerçekleştirebilme adına çok olumlu bir destek oluşturacak.

Kendi düşüncelerimizi rahatlıkla savunacağız, hatta mücadele ettiğimiz konularda güzel iletişimler kurarak kazanç sağlayacağız.

Bu arada zekamızı daha çok başarılı bir şekilde kullanmamızı sağlayacak bir etki bu...  Önümüzdeki Pazar gününe kadar, yani 10 Şubat'a kadar bu etki devam edecek. 

10 ŞUBAT'TA MERKÜR BALIK BURCU'NA GEÇECEK

Pazar günü ise yani 10 Şubat itibari ile Merkür; iletişim, haberleşme, gezegeni burç değiştiriyor.

Merkür, Balık Burcu'na geçiş yapacak ve 5 Mart’ta geri hareketini de bu burçta gerçekleştirecek.

HİÇ KOLAY BİR ETKİ DEĞİL!

Bu etkiyi anlatmadan önce sevgili okuyucularım, bir noktanın altını çizmek istiyorum.

Merkür'ün Balık Burcu'n geçmesi, Balık Burcu'nda olması hiç kolay bir etki değil! 

Çünkü Merkür bu burçta hem zarar görüyor hem de düşüş pozisyonunda…

Merkür, 2 yerden uyumsuz bir şekilde çalışacak ve 5 Mart'ta belirttiğim gibi geri hareketini bu burçta yapacak.

5 MART'TA KADAR BÜYÜK PROJELERİNİZİ, ÖNEMLİ İMZALARINIZI TAMAMLAMAYI UNUTMAYIN!

MERKÜR RETRO'SUNA BÜYÜK PROJE BIRAKMAYIN!

Büyük projelerimizi, önemli imzalarımızı ilk olarak bu tarihe kadar tamamlamamız lazım.

Bu döneme kadar sezgilerimize yönelmek çıkış noktası olurken, zihnimizi toparlamak zor olacağı için muhakkak not almamız lazım.

Konsantre olamama, bağımlılıklarımız ile karşı karşıya gelme, sürekli takıntılı bir ruh hali ve unutkanlık verir Merkür ve Balık Burcu'nun etkileri... 

Hayal gücümüz çok yüksek olurken, sezgilerimiz ve rüyalarımız yol gösterici olacak.

İletişimde aksamalara, haberleşmede gecikmelere karşı hep tetikte ve kontrollü olmalıyız.

HAFTANIN ENERJİLERİNİ BURÇLARA ETKİSİ:

HAFTALIK BURÇ YORUMUNUZ

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi kariyer alanında daha başarılı bir sürece sokarken. Aynı zamanda hayatınızda birisi yoksa iş ortamı, iş odaklı ortamlarda hayatınıza yeni bir aşk için destek de verecek. Bir yandan da  nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz, kariyerde  kazançlı bir sürece başladınız. Haftanın önemli olayı olan yeni ay ise sizi kalabalık gruplar da çok olumlu etkileyecek ,yeni insanlarla tanışabilir. Sosyalleştiğiniz alanlarda güzel iş birliktelikleri oluşturabilirsiniz. Yine kalabalık ortamlarda popülerliğiniz artarken, kariyerde ise teknolojiyi kullanarak da iş girişimlerinizi arttırabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Mars’ın  Merkür ile gerçekleştiği olumlu açı ile beraber zekanızı tüm mücadele alanlarına başarılı bir şekilde yansıtırken. Projelerinizde isteklerinizi uygulama enerjiniz çok yüksek olurken, bu hafta spora başlamanızı tavsiye ederim. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise sizi  olaylara negatif tam bakma, olumsuz bir bakış açısına yönlendirebilir. Ayrıca sağlık açısından da ses telleri problemleri yaşamınıza sebep olabilir.

 

 

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar,  Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi uzun yolculuklar, seyahat ve yurtdışı ile alakalı konularda maddi ve manevi olarak fırsat sağlayacak. Toprak elementi olan bir burca geçiş yaptığı için burcunuzun doğasına uygun, böylece kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Yine bu konularda kendi nakit akışını hızlandırabileceğiniz gibi, bir yandan da gerçekleşen yeniay kariyer alanınıza etkileyecek. Katılabileceğiniz eğitim programlarının, kariyer de sizi yükselebileceğini yine kariyer de yüksek teknolojiyi kullanarak, başarı sağlayabileceksiniz. Aynı zamanda geçen Ağustos ayından beri kovaladığını bir iş girişiminiz varsa, bu süreçte sonuçlandırabilirsiniz. Merkür'ün Mars ile  gerçekleştirdiği, etkileşim ise biraz sizi yoracak,  mesaiye kalma ve zaman zaman iş ortamında  çıkış alanı yaratmakta zorlanabilirsiniz. Ama yine de zekanızı kullanarak kolayca çözüme gideceksiniz. Son olarak pazar günü itibariyle Merkür burç değiştirecek, bu etki sizi yeni insanlara yöneltirken,  geleceğe dair projelerinizde dalgınlık odaklanma problemi yaşamınıza sebebiyet verebilir, konsantre olmakta zorlanabilirsiniz.

 

 

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Venüs’ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu  etki sizin başkasına elde edebileceğiniz gelir kaynakları, miras, ödemeler, borçlar, sağlıkla ilgili operasyon ilgili gibi konularda etkileyecek. Bu  konu başlıklarında kalıcı adımlar atabilir, daha disiplinli olabilir ve partnerinizden destek görebilirsiniz. Yine bu etkiden kaynaklı kemiklerinizde birazcık hassasiyet söz konusu olacak. Beslenmenizi kalsiyum odaklı yapmanızı tavsiye ederim. Gerçekleşecek yeni ay ise uzun yolculuklar, eğitim ,yurtdışı ile ilgili  konularda yeni girişimlere yöneltirken. Özellikle ağustostan bu yanına gelen projelerinizi sonuçlandırma, vize , pasaport işlerinizde yeni başlangıçlar yapma adına olumlu etkilerken.  Teknolojik gelişimler, eğitim alanında online eğitimler bu dönemde artabilir. Merkür Mars etkileşimi ise sizin kalabalık gruplar da oldukça popüler yaparken, yeni insanlarla beraber gerçekleştirdiğiniz girişimlerinde başarı oranınızı yukarı çekecek. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise kariyer alanında etkiliyor. Kariyerde sezgilerinizi kullanarak sorunlara çözüm bulsanız da, iletişimde problem yaşamınıza sebebiyet verebilir. Yolladığınız maillere, yaptığınız konuşmalara  teyit almanız oldukça önemli.

 

 

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz ki, karşıt burcunuzda gerçekleşecek bu etki, sizi ikili ilişkiler, evlilik adına çok olumlu etkileyecek. Tüm ikili ilişkilerinizde  maddi ve manevi olarak kalıcı adımlar atabilir, partnerinizin desteğiyle yeni girişimlerde ve  ortaklıklarda yer alabilirsiniz. Yine ortaklı işlerinizde problem yaşıyorsanız, sıkıntıları çözerek, belli bir kural çerçevesinde istediğiniz standarttı oturabilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ay  ise  finansal konularda etkileyecek, bu konularda radikal kararlar alabileceğiniz, yatırım yapma isteğiniz oluşabilir. Paradan para kazanma dönemi diyebilirim. Merkür, Mars etkileşimi ise sizi sürpriz bir seyahate, iş odaklı bir yolculuğa yönlendirebilir. İş dünyasında fikirlerinize ters düşen insanlarla uzlaşma yoluna gidebilirsiniz. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise güzel bir eğitim programına, sezgilerinizi de kullanacağınız enerji çalışmalarında yöneltebilir. Farklı kültürleri deneyimleyeceğiniz, bir süreç olacak sizin için. Dikkat etmeniz gereken konu ise iştahınızın kilo almaya meyilli bir hafta sizin için.

 

 

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar,  haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizi sağlıkla ilgili konularda hamle yapmaya iş ortamınızda yeni bir düzen getirmeye, yine çalıştırdığınız insanlarla  maddi konularda yaşadığınız problemleri çözmek için destek verecek.  Yeni  ay ise karşıt burcunuzda gerçekleşiyor, ikili ilişkiler, evlilikler, ortaklıklar adına  çok vizyoner olduğunuz, gelecekte neler olabileceği gördüğünüz bu doğrultuda  yeni başlangıçlara yöneldiğiniz oldukça bereketli bir etki sizin için. Bu hafta birebir kalmaktan işleri tek başınıza yapmaktan ziyade hep ikili ilişkilere yönelmelisiniz. Enerjiniz ve iş bitirici yönünüz yeni ay ile beraber olumlu şekilde tetiklenecek. Merkür, Mars etkileşimi ise sürpriz bir yolculuğa yönlendirirken, hayatınızda kimse yoksa bu  yolculuktan gelecek bir aşk gündeminizde olabilir. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise finansal konularda zorlanmanıza, hesapta olmayan para harcamalara yine maddi anlamda kredi ile ilgili  sıkıntı yaşamanıza sebebiyet olabilir dikkatli olmamız gerekli finansal konularda.

 

 

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Venüs'ün burç değiştirmesine başlıyoruz. Burcunuzun doğasına çok uygun bir etki olduğu için sizi çok olumlu etkileyecek. Kendi istediklerinize yönelmek, hobilerinizden para kazanmak hayata kendi kurallarınızı uygulamak için destek verirken, hayatınızda birisi yoksa ise yok ise sürpriz bir aşk hayatınıza getirecek çok olumlu bir etki. Diğer yandan gerçekleşecek yeni ay  sağlık konusunda sizi zorlayabilir, odaklanma ile ilgili problemlere sebebiyet verebilir, unutkanlıklar sizi hafta başından itibaren zorlayabilir. İş ortamınızda ise sizin zorlandığınız alanlarda, teknoloji imdadınıza yetişecek ve gerçekten hızlı bir şekilde işlerinizi bitirebileceksiniz. Merkür, Mars etkileşimi ise ödemelerinizi düzenleme, buralarda pratik çözümler bulma  adına destek verirken. Hafta başında başlayan unutkanlık etkisi, Merkür’ün karşıt burcunuzda geçmesinden dolayı ruhsal bir takıntıya dönüşebilir yine partnerinizle ilgili konularda daha detaycı olabilir ve kendinizi yorabilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek bu zor etkiden  rahatça kurtulabilirsiniz.

 

 

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber aile içinde yaşadığınız maddi konular rahat bir şekilde çözüm yoluna girecek. Yine mantık doğrultusunda hareket edebileceksiniz, maddi ve manevi konularda daha çözüm odaklı olurken yeri geldiğinde kendi kurallarınızı koymamız gerekebilir. Gerçekleşecek yine ay sizi çok güzel etkileyecek,  uzun zamandır istediğiniz fırsatlar,  projeler, iş imkanları gelebileceği gibi,  hobilerinizden para kazanma çocuklarla ilgili konularda rahat etme ve enerjinizi  toparlamak adına destek oluştururken. Bu anlamda da oldukça güzel bir etki.  Merkür, Mars etkileşimi ise hayatınızda birisi yoksa bir arkadaşınız aracılığıyla tanışacağınız biri ile sürpriz bir aşka destek verirken. Yine ikili ilişkiler ortaklıklarda ki sorunlara  zekanız ile  anında çözüm bulmanızı sağlayacak. Merkür'ün burç değiştirmesi sağlık konularında biraz zorlayacak, ayaklarınız oldukça hassas olurken birazcık iş ortamında odaklanmak sıkıntı yaşayabilirsiniz, iş arkadaşlarınız ile  ilgili konuşmalarda problem yaşamanıza sebep verebilir.

 

 

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki ile beraber kardeşlerinizle ortak iş girişimlerinde bulunabilir, kısa yolculuklar sonucu maddi gelirlerinizi arttırabilir. Katılacağınız bir seyahatten yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kendi kurallarınızı oluşturmak hayatınıza disiplini getirebilmek adına da oldukça güzel bir etki. Gerçekleşecek yeni ay ise sizin ev düzenizde  değişiklikler yapmanız, daha rahat bir ev ortamına ve kendi standartlarına göre bir düzen oluşturmanızı sağlayacak. Eviniz için yeni beyaz eşyalar alabilirsiniz. Merkür, Mars etkileşiminden kaynaklı olarak migren ve baş ağrısıyla uğraşabilirsiniz. Ama tabi ki de çözümsüz ve sizi zorlayacak düzeyde değil. Çalıştırdığınız insanlar varsa bünyenizde bunlardan bazıları ile yol ayrımına gidebilirsiniz. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi ise sezgilerinizi, oldukça güçlü yaparken bir yandan da çocuklarla iletişiminizi arttıracaksınız,  çocuk enerjisinin çevrenizde aktif olduğu bir dönem olurken sanatsal yetenekleriniz bu dönemde öne çıkabilir.

 

 

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar,  haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz, bu etki sizi gelirleriniz alanında etkilerken. Maddi ve  manevi olarak çok karlı bir  sürece gireceksiniz. Nakit akışınız hızlanırken para ile ilgili geçen hafta yaşadığınız sıkıntıları da çözebileceksiniz ve haftaya oldukça enerjik başlayacaksınız bu konuda gerçekleşecek yeni ay da size destek verirken. Eğitimle ilgili konular, kısa yolculuklar, kendinizi geliştirdiğiniz, tanınmak istediğiniz alanlarda  fayda sağlarken. Şehir içi trafiğiniz de oldukça aktif olacak. Merkür, Mars etkileşimi ise sizi ikili ilişkiler, aşk konularında iyi bir duruma getirecek, sıkıntı yaşadığınız konuları çözmeye, aynı zamanda hobilerinize yönelme adına destek olacak. Zeka  kapasiteniz yüksek olurken, girişimci bir ruh haliniz olacak. Son olarak Merkür'ün burç değiştirmesi değinirsek, sizi zorlayacak ve konsantre olma adına sıkıntı yaşamınıza sebep olacak. En çok dikkat etmeniz gereken konu ise aile içindeki ilişkilerinizde olurken, yanlış anlaşılma onlarla ilgili konularda istediğiniz sorumluluğu alamama, zihninizi düşüncelerinizi toparlama adına zorlayacak bir etki.

 

 

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, Venüs'ün burcunuza  geçişi ile haftaya başlayacaksınız. Gerçekten güzel bir etki, sizin için hem hayatınıza aşkı getirmek, hem  de uzun zamandır tutulmalarında etkisiyle  baskı yaratan enerjileri temizlemek, daha rahat olmak ve kolay bir şekilde hayata bakmak için çok olumlu bir etki. Bu olumlu etkiyle beraber hayatınıza yeni bir aşk gelebilir, ikili ilişkilerinizi düzenleyebilirsiniz, daha sosyal olabilirsiniz gayet güzel. Gerçekleşecek yeni ay ise  gelirlerinizi arttırırken, özellikle yaratıcılığınızı kazanç kapılarına dönüştürebileceksiniz. Merkür, Mars etkileşimi ise de maddi açıdan  ailecek yaşadığınız problemleri çözmenize ve evinizin içindeki tadilat tamirat ile ilgili işlerine yöneltecek. Son olarak Merkür; iletişim gezegenin burç değiştirmesi ise  kardeşlerinizle olan konuşmalarda yanlış anlaşılmaya, yakın çevremizde ilgili konularda sorumluluk almak istememenize ,kendi kurallarınız oluşturmak daha zor alabileceğiniz bir sürece sokuyor.

 

 

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Venüs'ün burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin biraz içinize kapanmanıza, maddi ve manevi kaynaklarınızı sorgulamaya, kendinize  maddi açıdan  plan oluşturma adına daha stratejik davranmaya yöneltecek. Sizi zorlayacak bu etkiyi burcunuzda gerçekleşen harika etkilere sahip , sizi enerji olarak yukarı çekecek Yeni ay destek vererek toparlayacak. Önümüzdeki bir hafta boyunca  kendinizi revize edebilecek, tüm sıkıntılarınızı çözebilecek gücü bulacak ve rahatlayacaksınız. Yine burcunuzda bulunan Merkür'ün Mars ile  gerçekleştirdiği olumlu açı ile beraber gideceğiniz yolculuklar artarken,  kardeşleriniz ile  olan iletişimlerinizin sayesinde sıkıntılarınıza çıkış yolu bulabileceksiniz. Tanınırlığınız artacağı gibi doğru iletişim kurduğunuz harika bir sosyal ortam oluşacak. Merkür'ün burç değiştirmesi ise  olumlu bir etki olmadığı için, sizi zorlayacağı alan ise  maddi konularda odaklanma problemi, gereksiz harcamalar, farkında olmadan para kayıplarına bir yerde çantanızı cüzdanınızı unutmanıza da sebebiyet verebilir. Bu konuda daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 

 

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Venüs'ün  burç değiştirmesi ile başlıyoruz. Bu etki sizin kalabalık gruplar, sosyal ortamlarda daha da öne çıkmanıza, bu ortamlarda daha mantıklı ilişkiler kurma adına  sizi daha rahat bir sürece yönlendirecek, kendinizi oldukça rahat hissedebileceksiniz. Gerçekleşecek yine ay ise sizi biraz zorlayacak, birden fazla iş sorumluluğu alma, iş yükünüzün artmasına , bu yüzden zaman zaman daha depresif bir ruh haline bürünmenize sebep olacak. Bu etkiyi Merkür, Mars arasında gerçekleşecek olumlu etki ile beraber çabalarınızı, kazanca dönüştürerek zihinsel olarak rahatlayabilirsiniz. Parasal konularda rahatlama diğer alanlara daha pozitif bakmanıza sebebiyet verirken. Pazar günü itibariyle Merkür burcunuza geçiş yapıyor, burcunuzda  çok mutlu olmasa da, tabii ki de size destek verecek. Bağlantılarınız artarken,  zihinsel olarak odaklanma problemi çok öne çıkabilir. Bağımlılıklarınıza çözüm bulmanızı ve işlerinizde  kendinize  kural koymanızı tavsiye ederim.

SEMA SİDAR

 

ASTROLOG SEMA SİDAR'IN SOSYAL MEDYA ADRESLERİ:

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/semasidar/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/Sema-Sidar-Astroloji-Ve-Ki%C5%9Fisel-Geli%C5%9F...

TWİTTER: https://twitter.com/Sema_Sidar

Etiketler: 
Sema Sidar
Astrolog
Astroloji
burçlar
gezegenler
kova burcu
Yeni Ay
merkür
mars
satürn
jüpiter
kova burcunda yeni ay
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter