Temiz Magazin
19 Mayıs 2024

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Kuruçeşme Açıkhava'nın fatihi Serdar Ortaç, sezonu açtı

Gündem
21 Mayıs 2023
Kuruçeşme Açıkhava'nın fatihi Serdar Ortaç, sezonu açtı

Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, ikinci gününde Türk Pop Müziğin başarılı sanatçısı Serdar Ortaç’ı ağırladı. Geleneği yine bozmayan başarılı sanatçı, Boğaz’ın muhteşem atmosferinde dansçıları, orkestrası ve hitleriyle mekanı hınca hınç doldurdu. 2023 yazının en uzun soluklu konser maratonuna ev sahipliği yapan Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, Serdar Ortaç ile müzik ziyafetini sonuna kadar yaşadı.

Geçtiğimiz yıl, Açıkhava konserlerinde 13 kez sahne alarak rekora imza atan Ortaç, Boğaz’da şarkılarıyla bir kez daha yankılandı. Bu sene Kuruçeşme Açıkhava’daki ilk konserine “Mesafe” şarkısıyla çıkan ünlü sanatçı en sevilen parçalarıyla hayranlarına unutamayacakları bir konser yaşattı. ‘Ben Adam Olmam’, ‘Sana Değmez’, ‘Poşet’ gibi birçok hit şarkısını seslendiren beste fabrikası, konser boyunca hayranlarını şarkılarıyla hem eğlendirdi hem de ara ara yaptığı samimi sohbetiyle güldürdü.

"ANNEM SARIŞINLARDAN UZAK DUR DERDİ"

Ünlü şarkıcıyı dinlemeye gelenlerin arasında annesi Nesrin Ortaç da vardı. Oğlunu en ön sıradan izleyen anne Ortaç, konser boyunca şarkılara eşlik etti. Annesine takılmayı ihmal etmeyen ünlü sanatçı, “Annem hep bana sarışın kızlardan uzak dur derdi. Ama ben annemi dinlemedim. Bak sonra neler oldu?” sözlerinin ardından ‘Karabiberim’ şarkısını tüm esmerlere armağan etti