Temiz Magazin
24 Ekim 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Magazin tarihine geçen ve 11 yıldır hiç unutulmayan o kavga 11 yıl sonra ilk kez yayında!

Gündem
03 Şubat 2019
Magazin tarihine geçen ve 11 yıldır hiç unutulmayan o kavga 11 yıl sonra ilk kez yayında!

2007 yılında gazeteci Seyhan Erdağ ve şarkıcı, oyuncu Hülya Avşar arasında Antalya'da bir konser sonrası yaşanan tartışmanın görüntülerinin tamamı internette ilk kez Seyhan Erdağ'ın Youtube kanalında..

Seyhan Erdağ'ın Show Tv'de görev yaptığı o dönemde gazetecilere karşı sözlü saldırgan davranışlar sergileyen Hülya Avşar'ın tarzından Erdağ'da nasibini almıştı. Diğer gazeteciler gibi saldırı kelimelerinin karşısında susmayan Seyhan Erdağ'ın Hülya Avşar'a verdiği yanıtlar ise, o dönemde "magazin şanlı direnişi" olarak adlandırılmışt. 

 Erdağ'ın sorduğu soruyu beğenmeyerek, "seni daha önce yasakladım, şimdi de yasaklarım" cümleleriyle başlayan tartışma, ertesi gün Antalya Havalimanı'nda devam etmiş, Hülya Avşar'ın sözlü saldırıları bir müddet sonra elle tacize kadar devam etmişti. 

Magazin tarihinde hiç unutulmayan o tartışmayı, Youtube kanalının açılışında ilk video olarak paylaştı Seyhan Erdağ. Paylaşmakla da kalmadı, Hülya Avşar'ın aslında neyi değiştirmek için hedef saptırdığını da açıkladı. 

 

 

Etiketler: 
Seyhan Erdağ
Hülya Avşar

Facebook Google plus Instagram Twitter