Temiz Magazin
18 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Magazinkolik 10. yılını kutladı

Gündem
10 Kasım 2017
Magazinkolik 10. yılını kutladı

Türkiye'nin önde gelen magazin internet sitelerinden "Magazinkolik'in, Sahne İstanbul'da gerçekleşen "10 Yıla Damga Vuranlar" ödül töreninde Türkiye'nin önde gelen 10 sanatçısına ve iş dünyasından 8 isime ödülleri verildi. BVS grup bünyesindeki Sahne İstanbul'da gerçekleşen törenin sunuculuklarını Seray Sever ve Okan Karacan'ın yaptı.

Gecede açılış konuşmasını yapan Magazinkolik Genel Yayın Yönetmeni Nurcan Sabur, "29 yıllık gazetecilik hayatımdan sonra tek arzum bir internet sitesi sahibi olmaktı. Zaman göz açıp kapayana kadar geçti ve bakın 10. yılımıza geldik bile" dedi.

Sanatçılar ve konukların kırmızı halıdan geçerek katıldıkları muhteşem gecenin "10.Yıla Damga Vuranlar" bölümünde alfabetik sıraya göre; Ahmet Selçuk İlkan, Asena, Demet Akbağ, Deniz Seki, Esra Erol, Ferhat Göçer, Hande Yener, Müjdat Gezen ve Orhan Gencebay ödüllendirildi.

"Kurumsal Ödül" alanında ise; Bayram Yıldız, Dilşad Atus, Hasan Dere, Aydoğan Süer, Hayyam Garipoğlu, Mehmet Dalmaz, Yeliz Ergin ve Özgür Altuntasoğlu da ödül sahibi oldular.

Deniz Seki, Hande Yener ve Ferhat Göçer'in birer şarkılarını  seslendirdikleri geceye "Up R Team" grubu da şovlarıyla renk kattı. İlerleyen saatlerde 10. Yıl pastası, sitenin genel yayın yönetmeni Nurcan Sabur ve sanatçılar tarafından kesildi.

Görkemli geceye katılanlar arasında Aysun Kaya, Nuri Alço, Nur Ertürk, Ekin, Ali Rıza Binboğa, Selçuk Ural, Nil Burak, Ömür Gedik, Jale Parıltı, Dora Ercan, Orhan Kural, Gürsel Tekin, Esin Yağmurdereli, Zeliha Sunal, Salih Keçeci, Özlem Ağırman, Şair Hamit Kaya, Ekrem Arpak, Bahar Gelir, Hacer Tülü, Sami Aksu, Ayhan Aşan, Zühre Dalmaz, Serap Yenice, Hayfi, Nilüfer Kurt, Hayko ve oğlu Alex, Bertan - Ceyda Üstükarlı, ilk göze çarpanlar oldu.

Büyük coşkuyla kutlanan gece, sabahın ilk ışıklarına kadar Hande Yener'in oğlu DJ Çağın Kulaçoğlu'un çaldığı after party ile devam etti. 

 

 

Etiketler: 
magazinkolik
Demet Akbağ
Orhan Gencebay
Deniz Seki
Hande Yener
Ferhat Göçer
Ödül Töreni