Reklam
Temiz Magazin
19 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Mehmet Ali Erbil 40'ta gözyaşlarıyla anlattı: 14 yaşımda üvey babam beni evde istemedi!

Gündem
04 Haziran 2021
Mehmet Ali Erbil 40'ta gözyaşlarıyla anlattı: 14 yaşımda üvey babam beni evde istemedi!

Jülide Ateş'in sunumuyla ekranlarından gündem yaratan, gündemi değiştiren programı 40, 3 Haziran Perşembe akşamı, Türkiye'nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN'de, oyuncu, sunucu, komedyen; sanatçı Mehmet Ali Erbil'i konuk etti. 

Erbil, aylar süren hastalığı ve iyileşme süreci sonrası, ilk kez bir tv programına katıldı ve adeta 40'ta muhteşem bir Mehmet Ali Erbil belgeseline imza attı. Çocukluğu, gençliği, ilk meslek yılları, evlilikleri, aşkları, tutkuları, çocukları ve sanatıyla ilgili Jülide Ateş'in her sorusuna içten, hiç düşünmeden, tüm gerçekliğiyle yanıt verdi, hatta zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadı!

ÜVEY BABAM 14 YAŞIMDA BENİ EVDE İSTEMEDİ
ÇAMAŞIRLARIMI ANNEME YIKATMIYORDU

 

JÜLİDE ATEŞ: Anne ve babanıza hala öfkeli misiniz? 
MEHMET ALİ ERBİL: 14 yaşıma geldiğimde, üvey baba beni ergen döneme girdiğim için evde istemedi! Annem de çaresiz kaldı, çok sevdiği için saygı duyuyorum, bize sahip çıkamadı. Film gibi, üvey annem de abimi istemedi. Dediler ki bunlara bir yatılı okul bulalım, en yakını baba sanatçı ya, konservatuar olur. İkimizi de konservatuar sınavlarına soktular, ben 14 abim 17 yaşındaydı. Beni üstün yetenek olarak 14 yaşında konservatuara aldılar, ilk öğrenciyimdir. Abim kazanamadı. Ben yatılı okula girmiş oldum ve annem Ankara'da ben de Ankara'da okuyorum. Yine ilişkimiz hiç normal değil. En acısı, hiç unutamadığım, kirli çamaşırlarımı anneme yıkatmıyordu üvey babam. Komşumuz vardı ben komşumuza deterjan alırdım, komşumuz yıkardı benim çamaşırlarımı. Yatakhaneye gelirdim gece ağlardım, 'Allahım ben hiç böyle olmayacağım ben hiç ayrılmayacağım, hiçbir zaman karımla ayrılmayacağım, böyle çocuklarım olmayacak benim' derdim. Ama hiç dediğim olmadı, dünya istediğin gibi sürmüyor. Bu arayıştan, bu sevgisizlikten 4 tane eşimden de ayrıldım, annemi sevemedim sonra. Bu benim hatam değil. Sevemedim Annemi, içimden öyle şeyler boşaldı gitti ki, sevemedim asla! Bizi üvey babaya ezdirdiği için!  

 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN: https://www.instagram.com/tv/CPq_3gCB_40/?utm_source=ig_web_copy_link

Etiketler: 
Mehmet Ali Erbil
Jülide Ateş
40
GAİN

Facebook Google plus Instagram Twitter