Reklam
Temiz Magazin
26 Şubat 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Mehmet Ali Erbil’in 40 yaş küçük sevgilisi ilk kez konuştu

Gündem
08 Ekim 2019
Mehmet Ali Erbil’in 40 yaş küçük sevgilisi ilk kez konuştu

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde kendisinden 40 yaş küçük Alisa Nasya Deniz ile görüntülenmişti. "Aşk yok" diyen Erbil soruları yanıtsız bırakmıştı. Dün objektiflere yansıyan Alisa Nasya sessizliğini bozdu.

Özel hayatıyla ilgili ilk kez konuşan Nasya, "Sakladığım, gizlediğim bir şey yok. Her şey şu anda yolunda. Mehmet Ali fizik tedaviye devam ediyor. Evlilik durumu yok, yüzüğümü kendim aldım" ifadelerini kullandı.

HASTALIĞI BOYUNCA HEP YANINDA OLDU!

Alisa Nasya Deniz, Mehmet Ali Erbil'i yoğun bakım sürecinde de hiç yalnız bırakmadı. Durumu hakkında doktorlardan sürekli bilgi alan Nasya, Mehmet Ali Erbil'e olan özlemini sosyal medyadan şu sözlerle dile getirmişti; "Nasıl başlayacağım sözlerime bilemiyorum hayatıma kattığın onca güzel şey, onca hayaller iyi kötü her anımda yanımda oluşun 'Şubatta doğum günümü kutlayacağız' demiştin, isyan etmiyorum. Çünkü kalbinin güzelliğini ben biliyorum. Bu da bir imtihan ne yani dileğim gerçekleşmeyecek mi? Söz vermiştin hep yanımda olacaktın. Ben senin ne kadar güçlü olduğunu biliyorum, hadi hepimiz seni bekliyoruz. Ne olur dayan ve kalk eskisinden daha güçlü olarak."

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Mehmet Ali Erbil
Alisa Nasya Deniz
Muazzez Ersoy & Gökhan Sezen

Facebook Google plus Instagram Twitter