Temiz Magazin
22 Mayıs 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Merve Boluğur'dan çiçekli nispet!

Gündem
14 Şubat 2018
Merve Boluğur'dan çiçekli nispet!

Murat Dalkılıç’ın Hande Erçel aşkını itiraf etmesinin ardından eski eşinden çiçekli paylaşım geldi. Merve Boluğur, önceki gün kendisine gelen kır çiçeklerini kalp emojisiyle paylaştı.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre güzel oyuncu Merve Boluğur, bugün kutlanan Sevgililer Günü'nden saatler önce akılları karıştırdı. Murat Dalkılıç'la 2 yıllık evliliğini Eylül 2017'de bitiren Boluğur, önceki gün gizemli bir adresten gelen çiçekleri "Love it" (Bunu sevdim) notuyla Instagram'da paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımına kalp emojisi eklemesi de dikkat çekti.

YENİ AŞKA MI YELKEN AÇTI?

Dalkılıç'la boşandıktan sonra adı kimselerle anılmayan güzel oyuncunun bu hamlesi "Merve, yeni bir aşka yelken mi açtı?" sorusunu akıllara getirdi. Boluğur'un bazı takipçileri "Bu yeni aşk değil, Murat'a çiçek gibi nispet" yorumu yaptı.

Öyle ki; Boluğur'dan ayrıldıktan sonra gönlünü oyuncu Hande Erçel'e kaptıran Murat Dalkılıç, 2 aylık aşkı hakkında tek kelime etmiyordu. Ancak Dalkılıç, geçtiğimiz gün Erçel'i çok sevdiğini ve onun hamaratlığına vurulduğunu itiraf etmişti. Bu sözler üzerine Merve Boluğur'dan da çiçekli hamle geldi...

 

 

Etiketler: 
Merve Boluğur
Murat Dalkılıç
Hande Erçel
Aşk
Çiçek
İnstagram