Reklam
Temiz Magazin
10 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Metin Arolat'tan büyük tepki! "Öyle nefret doluyum ki anlatamam!"

Gündem
11 Nisan 2020
Metin Arolat'tan büyük tepki! "Öyle nefret doluyum ki anlatamam!"

Metin Arolat, sokağa çıkma yasağını duyduktan sonra bakkal, market, fırın gibi alışveriş dükkanlarına koşan, izdiham yaratan ve sosyal mesafe kuralını hiçe sayan insanlar için sosyal medya hesabından tepki gösterdi. İşte Arolat'ın haklı o cümleleri: 

Yazıklar olsun.. GEREKLİ NOT: GÖRÜYORUM Kİ HERKES İŞİ SİYASETE DÖKME PEŞİNDE, YOK GEÇ HABER VERİLDİ, YOK İHTİYACI OLAN ÇIKMAK ZORUNDAYDI.

ELBETTE İHTYACI OLAN OLACAK SÖZÜM ONLARA DEĞİL.. AMA GÖRDÜK Kİ KİMİ KOLA, KİMİ LUPPO, KİMİ İÇKİ KİMİ SİGARA YADA BENZİN DERDİNDE OLANLAR VARDI DÜN GECE. HATTA ÇOCUĞUNA BEZ ALMAYA ÇALIŞAN BİR KADININ ARKASINDAN ZIPLAYARAK ÇEREZ YOK MU ÇEREZ DİYENİ BİLE GÖRDÜK.

İŞTE LAFIM TAM DA ONLARA.

İŞİN SİYASET TARAFINI DA BAHANE ETMEYELİM ÇÜNKÜ BÜTÜN DÜNYANIN BÜTÜN DOKTOR VE BİLİM ADAMLARINI HİÇE SAYDINIZ . ADAMLAR AYLARDIR TEK KURTULUŞUMUZ İZOLE OLMAK EVDEN ÇIKMAMAK YOKSA YENİLECEĞİZ BU İLLETE DİYE KAN KUSARAK BAĞIRIYORKEN SİZ SON ANDA SÖYLENDİ Mİ DİYORSUNUZ?

HAFTALARDIR SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLABİLİR DİYE HERKES KONUŞURKEN EN AZINDAN TEMKİNLİ OLAYIM 2 GÜN DE OLSA İDARE EDEBİLECEK BİKAÇ TORBA MAKARNA YADA TEMEL İHTİYAÇTA MI KOYMAK GELMEDİ AKLINIZA. O SAAT 21:00 DE ALKIŞLAYIP DURDUĞUNUZ SİZİN HAYATLARINIZIN TEHLİKEDE OLMAMASI İÇİN ÇIRPINAN ÖLÜMLE SAVAŞAN, HATTA CANINI KAYBEDEN DOKTORLARA ŞİMDİ NE DİYECEKSİNİZ?

ALKIŞA DEVAM MI YALANDAN LUPPONUZU YERKEN?

YADA SİZ SOKAĞA GEREKSİZ YERE ÇIKANLAR, SİZİN YÜZÜNÜZDEN HASTALIK KATLANARAK HIZLANDIĞINDA, BİR ÇOK AİLE SEVDİKLERİNİ BU YÜZDEN KAYBETTİĞİNDE KOLANIZI İÇEREK VAH VAH DİYE DUR BARİ BİR FATİHA OKUYAYIM MI DİYECEKSİNİZ. ?KENDİNİZE GELME ZAMANI GELMEDİ Mİ BEYLER? DÜNYA ÖLÜMLE SAVAŞIYOR ÖLÜMLE..

FİLM DEĞİL GERÇEK. YOK SİYASETÇİLER GEÇ HABER VERDİ YOK BEN DUYMAMIŞTIM BAHANELERİNİ GEÇELİM ARTIK. ÖLÜM KAPINIZA GELDİĞİNDE BU BAHANELERİ DİNLEMEYECEK. AMA EMİNİM DOKTORLARI, BİLİM ADAMLARINI KEŞKE DİNLESEYDİM ADAMLAR YIRTINDILAR BİZE ANLATMAK İÇİN DİYECEKSİNİZ AMA GEÇ OLACAK. BÜYÜK TEHLİKEYE ATTINIZ HERKESİ, HEPİMİZİ VE KENDİ SEVDİKLERİNİZİ. KIRICI OLDUYSAM ÖZÜR DİLERİM AMA İNANIN BU SÖYLEDİKLERİM HEPİNİZİN, HEPİMİZİN İYİLİĞİ İÇİN..ALLAH AFFETSİN HİÇ BİRİMİZE BU ACILARI YAŞATMASIN AMA BAHANELERİ BİR TARAFA BIRAKIP DÜNYAYI KURTARABİLMEK İÇİN GAYRET GÖSTERME ZAMANIMIZ GELMEDİ Mİ?

Etiketler: 
Metin Arolat
Sokağa Çıkma Yasağı

Facebook Google plus Instagram Twitter