Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Miray Daner aşk acısını unuttu

Gündem
05 Eylül 2019
Miray Daner aşk acısını unuttu

Kubilay Aka ile ani bir şekilde yollarını ayrılan Miray Daner, sosyal medya hesabından sessizliğini bozup sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı.

Kubilay Aka, 2,5 yıllık ilişkilerinin bittiğini sosyal medya hesabından "Ortak kararımız doğrultusunda Miray’la ayrılmaya karar verdik" sözleriyle duyurmuştu.

HİLAL ALTINBİLEK İLE SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Hayranları bu ayrılığın şokunu atlatamamışken, birkaç saat sonra Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek’in samimi şekilde çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Hilal Altınbilek aşk iddialarına, ''Bana söyleyecek bir şey kalmadı. Herkes yorum yapıyor zaten'' sözleriyle tepki göstermişti.

HİLAL’E UYARI!

Altınbilek'in rol aldığı dizinin yapımcılarının ünlü oyuncuyu "aşk hayatına dikkat et" sözleriyle uyardığı iddia edildi. Bu uyarından sonra Hilal Altınbilek, Kubilay Aka ile olan birlikteliğini bitirdi.

MİRAY DANER DE NİSPET YAPTI!

Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek’in aşkının bittiği haberlerinden sonra, Miray Daner ayrılık sonrası ilk defa sosyal medyadan fotoğraf paylaştı.

Güzel oyuncu, güldüğü bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı. Miray Daner’in gülücükler saçan karesi, "aşk acısını atlattı" şeklinde yorumlandı.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Miray Daner
Kubilay Aka
Hilal Altınbilek

Facebook Google plus Instagram Twitter