Reklam
Temiz Magazin
02 Haziran 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Modern Kleopatra Linet Bostancı'yı salladı!

Gündem
14 Ekim 2019
Modern Kleopatra Linet Bostancı'yı salladı!

Ünlü yıldız... Linet, büyük şova imza attığı Harbiye Konseri'nin ardından Bostancı Gösteri merkezinde verdiği konserine Selim Akar tarafından yapılan Kleopatra imajı ile taht  ile çıkarak kural bozmayarak büyük şova imza attı...

Konserine saatler kala hayranlarının hınca hınç doldurduğu Bostancı konserinde izdiham yaşanan Linet, 2,5 saatlik repertuarıyla, 2500 kişiye müzik ziyafeti sundu. Bostancı konseri için orkestrasındaki enstrüman sayısını artıran Linet, 3 ay öncesinden başlayan dev konserinde 30 kişilik ekip çalıştı.

Bostancı konserinin ilk bölümünde sahne alan Rubato’nun sahnesine konuk olan Linet  Rubato grubu ile Ölüyorum  Kederimden, Vazgeçtim  isimli şarkılarda birlikte düet yaptı.

Geliri Mehmetçik vakfına bağışlanan Bostancı Konserinde “Memleketim” şarkısını Türk bayrakları eşliğinde yorumlayan Linet; "Belki başka bir ülkede doğmuş olabilirim ama ben kendimi Türk gibi hissediyorum. Türküm. Bu konser diğer konserlerimden benim için çok daha anlamlı aldığınız her bilet buradan Mehmetçik vakfına bağışlanacak olması benim için ayrı bir gurur, Barış Pınar harekatındaki ülkemiz için görevde olan Aslan Mehmetçiklerimizin sonuna kadar yanındayım" dedi. 

Kleopatra imajı hakkında  basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Linet’e bu imajın daha önce Madonna, Beyonce, Rihanna tarafından yapıldığı hatırlatılınca "Bu dünyaca bilinen bir imaj akımıdır. Bu imaj Selim Akar tarafından yapıldı. Birçok dünya starının yaptığını biliyorum ama Ben Divamız Bülent Ersoy’un yaptığını hatırlıyorum ona da çok yakışmıştı. Beyonce, Rihanna, Madonna'ya karşı divamız ve ben bu imajla ve sesimizle meydan okuyoruz" diyerek espri yaptı. 

Kleopatra’nın güzelliğinden çok karizmasının konuşulduğu, 7 dilde şarkı söylediği, sesini enstrüman gibi kullandığı hatırlatılınca "Bu özellikler biraz benzer geldi" dedi. "Güzellik göreceli bir kavramdır ama karizmam sağlamdır derken bu özellikler ve yetenekler düşünüldüğünde bu imaja yani Kleopatra imajına en uygun isim ben oluyorum sanırım takdir sizin" dedi.

 

 

Etiketler: 
Linet
konser

Facebook Google plus Instagram Twitter