Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Müzikoman’a ünlüler korosu

Gündem
09 Aralık 2019
Müzikoman’a ünlüler korosu

Serhat Kılıç’ın tek kişilik müzikal gösterisi "Müzikoman"ın galası önceki gece ünlü isimlerin katılımıyla Dada Salon’da yapıldı.

Herkes bu gösteriyi konuşuyor. "Müzikoman" adlı tek kişilik müzikal gösterisiyle İstanbul gece hayatının en konuşulan ismi olan Serhat Kılıç, geçtiğimiz akşam Dada Salon Kabarett’teki gala gecesinde sergilediği performansla ayakta alkışlandı. İlkel çağlardan günümüze müziğin geçirdiği süreci dansla, şarkıyla, şiirle ve mizahla anlatan Serhat Kılıç, seslendirdiği şarkıların yanı sıra esprileriyle de izleyicileri büyüledi. 

ÜNLÜLER KOROSU

Gecenin sonunda gösteriyi izleyen Nurgül Yeşilçay, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Emre Karayel’i sahneye çağıran Kılıç, Fikret Kızılok’un "Why High One Why" adlı hiciv dolu şarkısını ünlülerle birlikte söyledi. Ünlüler korosuna seyirci de dans ederek katıldı. Onur Ünlü, Bennu Yıldırımlar, Levent Kazak gibi isimlerin de izlediği gösteri kapalı gişe oynadı. 

Serhat Kılıç, Hazar Ergüçlü, Emre Karayel, Demet Evgar, Nurgül Yeşilçay 

TOPLUMA MÜZİKAL BAKIŞ

İki buçuk saatlik sahne performansının ardından ayakta alkışlanan oyuncu,  uzun süredir üzerinde çalıştığı bu projeyi izleyicisiyle buluşturmuş olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi. “Müzikoman, toplumun sosyal ve kültürel analizini müzik üzerinden yapan eğlenceli bir bakış açısı...” diyen Serhat Kılıç, gösterinin içeriğinin sürekli güncellenerek kendini yenilediğini ve hiçbir gösterinin diğeriyle aynı olmadığını da belirtti. 

Emre Karayel - Demet Evgar

 

Onur Ünlü - Hazar Ergüçlü

Nurgül Yeşilçay - Necati Kocabay

 

 

Etiketler: 
Serhat Kılıç
Hazar Ergüçlü
Emre Karayel
Demet Evgar
Nurgül Yeşilçay
Onur Ünlü
Müzikomani

Facebook Google plus Instagram Twitter