Reklam
Temiz Magazin
05 Aralık 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Nedim Şener'den yıllar sonra Gökhan Özoğuz yorumu: Yazdığı kendine ait değil!

Gündem
13 Kasım 2020
Nedim Şener'den yıllar sonra Gökhan Özoğuz yorumu: Yazdığı kendine ait değil!

Haber Global ekranlarında yayınlanan Jülide Ateş'le 40 programına Nedim Şener konuk oldu. Gazeteci yazar Nedim Şener, kendisine yöneltilen bir soru üzerinden Gökhan Özoğuz'u eleştirdi. 

15 Temmuz 2016'daki darbe girişimin anmak için bir paylaşımda bulunmayı isteyen Gökhan Özoğuz, Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan görsellerden rahatsız olmuş ve "Bu çizimlerden nefret ediyorum, olayı sanki Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor" demişti. O dönemde Nedim Şener Gökhan Özoğuz'a "Evladım" diye seslenerek "Onların Fetö'nün askeri olduğunu en iyi Türk askeri biliyor" demişti.

Jülide Ateş, Nedim Şener'e "Twitter atışmaları Nedim Şener’in hobisi mi?" diye sorunca Nedim Şener şu cümleleri kurdu: 

Bazı tipleri seçiyorum

"Bazı tipleri seçiyorum, evet söyleyeceğim bir şeyler varsa onların üzerinden paylaşıyorum. Gökhan Özoğuz’un yazdığı aslında kendi yazdığı bir şey değil! Tek başına onun yazdığı bir şey değil. O yazıyla pek çok yerde karşılaştım. Bir yerden almış, esinlenmiş ama aynı cümleleri başka yerde, Fetöcülerin paylaştığını, kripto unsurların bunu paylaştığını gördüm! Baktım aynı şeyleri bir yerlerden alıp, kopyalayıp kullananlar var. Bu da onlardan birisi! Eğer içinde bir duygu varsa, bunu doğrudan söyle, birkaç tane afişi paylaşmış, o afişlerin devamları da var. Ömer Halis Demir’in, darbeye direnen askerlerin, görüntüleri de var. Onları alıp paylaşmıyorsun, sadece içinde askerlerin gözaltına alınma görüntüleri olan karikatürleri alıp paylaşıyorsun ve onun üzerinden bir algı yaratıyorsun yüzbinlerce takipçine karşı! Peki 15 Temmuz’la ilgili ne yaptın sen bugüne kadar, peki 15 Temmuz gecesi ne yaptın? 15 Temmuz’la ilgili ne yazdın? Ondan sonra kalk Türk askerinin izzet-i nefsi için… Gerçek Türk askeri o karikatürlerde temsil edilenlerin Fetöcüler olduğunu çok iyi biliyor! Fetöcü hainler olduğunu biliyor, bunu onun anlaması için yaptım, anladığını düşünüyorum süreç içerisinde." 

  tw

Etiketler: 
nedim şener
Gökhan Özoğuz
twitter

Facebook Google plus Instagram Twitter