Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

NİLÜFER'İN ALDIĞI RANDEVU İÇİN ANNEME YALAN SÖYLEDİM

Gündem
15 Eylül 2021
NİLÜFER'İN ALDIĞI RANDEVU İÇİN ANNEME YALAN SÖYLEDİM

İpek Açar'ın TRT Müzik ekranlarında yayınlanan performans programı "İpek Yolu"nun 16 Eylül Perşembe akşamı konuğu usta yorumcu Yeliz oldu. İpek Açar ve Yeliz, TRT Müzik ekranlarında, İstanbul Akademi Orkestrası eşliğinde, Alper Kömürcü direktörlüğünde birbirinden muhteşem şarkılara imza attılar, düetler yaptılar. 
 

BU ŞARKIYI SÖYLEMEK İSTEMİYORUM
İpek Açar'ın isteği üzerine Yeliz'in "Sel Suyu" şarkısında düet yapan ikiliden Yeliz şarkıyı okumadan önce "Bu şarkımı söylemek istemiyorum. Her okuduğumda evimi su basıyor ya da sel oluyor. Şimdiye kadar 2 kez evimi sel suyu bastı, en son okuğumda da büyük sel oldu" dedi. 

ANNEME İLK VE SON YALANIM 
Programın hüzünlü anları ise Yeliz'in annesinden bahsettiği dakikalar oldu. Yeliz; "Anneme ilk ve son yalanımı müzik aşkım için söyledim. Nilüfer bana müzik şirketinden randevu almış, 'Anne plak şirketinden teklif geldi' dedim. Durduk yere mi dedi, evet dedim, en büyük yalanım odur" dedi.  


 

BEN DE SESİMDEN AĞLIYORUM
İpek Açar, programın ilerleyen dakikalarında Yeliz'in kuvvetli sesi için söylenen "Bu kadının içine organ koymamışlar, ses teli koymuşlar" cümlesini hatırlattı. Bu cümleler üzerine Yeliz: "Megalomanlık olarak kabul etmesinler, ben de sesimden ağlıyorum. Allahıma çok teşekkür ederim bana bu sesi verdiği için" dedi. 
 

Etiketler: 
İpek Açar
Yeliz
TRT Müzik
Nilüfer
sel suyu

Facebook Google plus Instagram Twitter