Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Nükhet Duru'ya 2 senemi verdim teşekkür bile etmedi" Belgeselin ardından olaylar bitmiyor!

Gündem
08 Mart 2021
"Nükhet Duru'ya 2 senemi verdim teşekkür bile etmedi" Belgeselin ardından olaylar bitmiyor!

Nükhet Duru'nun belgeselinin olumsuz tepkileri devam ediyor. Önce usta müzisyen Ali Kocatepe açıklama yapmak zorunda kaldı.

Kocatepe: "Belgeselin yayınlandığı gün, tek taraflı röportajlarla yargısız infaz başlatıldı. Sözüm ona ben bestelerimin kullanılmasına önce izin vermişim, sonra da belgesel hazırlanmış bitmiş ama ben kalkıp iznimi geri çekmişim. Kesinlikle yalan. Önce soruyorum. İzin belgesi nerede? Gösteremezsin. Çünkü böyle bir izin yok. Olmayan şey nasıl geri çekilir? O zaman bu iftira niye?" demişti!..
2 SENEMİ VERDİM

Bu kez de belgeselin yönetmeni Mu Tunç verdiği röportajda, 'Kendisine 2 senemi verdim ve bir teşekkür bile etmedi' sözleri ile kırgınlığını dile getirdi.

Tunç: "Aslında filmi festivaller için çektik. Pandemi nedeniyle festivallere gidemedi. Filmin satışından tek kuruş almadım. Yaklaşık 2 seneyi kapsayan filmin üretiminde ise çok nadir birkaç teknik giderler dışında, ne yönetmen ne yazar olarak, ne de filmin baştan sona yaptığım montajı için bir bedel aldım. Hatta sırf bir yerinde Nükhet Hanım'ın elbisesi kırışık diye, bütün çektiğim filmin röportajlarını bir daha çektim. Yani kırışık bölümü atıp, tekrar çektik. Sırf Nükhet Hanım mutlu olsun diye.

Kendisine kırgınım. İki senemi canımı dişime takarak çalıştım, sadece kendisine duyduğum saygıdan ötürü bu eseri ortaya çıkarmak için emek verdim. Hakkımız olanı bizlerle paylaşmamalarının yanı sıra haberimiz olmadan gala yapılmasını ve filmin bir meze filmine çevrilmesini kalbim kırılarak izledim. Üstüne üstlük filmin baştan sona yapımcı, menajer tarafından yapıldığını canlı yayında söyleyecek kadar ileri giderek, bize karşı onur kırıcı davranışlar sergilediler. Kendisine iki senemi verdim ve bir teşekkür bile etmedi" dedi.

Etiketler: 
Belgesel
Nükhet Duru
ali kocatepe
mu tunç

Facebook Google plus Instagram Twitter