Reklam
Temiz Magazin
28 Şubat 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Nur Yerlitaş'tan ilginç Oya Aydoğan açıklaması!

Gündem
27 Mayıs 2016
Nur Yerlitaş'tan Oya Aydoğan açıklaması!

Nur Yerlitaş, yakın arkadaşı Oya Aydoğan'ın cenazesinden kısa bir süre sonra katıldığı bir gecede eğlenirken görüldü. Sosyal medyada ünlü modacıya "Oya'nın acısını ne çabuk unuttun" şeklinde eleştiriler yağdı.

Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanan Nur Yerlitaş, bu tepkilere cevap verdi.  İnsanları anlamakta zorluk çektiğini belirten ünlü modacı "Hepimiz ayaktaydık, kısa bir dans ettik ... Ben hayata çok değişik bakarım,  acımı içimde yaşarım. Cenazede şov yapmadım, tabutun üzerine kapanmadım." dedi.

"CEHENNEMDE YANSINLAR"

Şov yapmadığını vurgulayan Yerlitaş, "Instagram'a çiçek koyuyorum, yorum yapıyorlar. Atölyemi koyuyorum, aynı şekilde.  Eski imza gününün fotoğrafını alıp, 'yuh sana' diyorlar. Ben bu insanları anlayamadım. O görüntüde göbek atmıyorum. Hepimiz ayaktaydık, arkadaşımla birlikte bir hareket yapıyoruz. Acılar içte yaşanır. Hayata çok profesyonelce bakıyorum. Cenazede hiç şov yapmadım, tabutun üstüne kapanmadım. Hastanede yattım, ama hiç kimse duymadı. Acımı hala içimde yaşıyorum. Hayat devam ediyor. Bana hakaret yazıyorlar. O kötü kalpli insanlar var ya, cehennemde yansınlar. Sosyal medyadan hakaret edenleri hiç takmıkyorum. Hangi cehennemden, hangi cennetten yazıyorlar? Bu nasıl bir şey?" ifadelerini kullandı.

Hürriyet Gazetesi

Etiketler: 
Oya Aydoğan
Nur Yerlitaş

Facebook Google plus Instagram Twitter