Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Nursel Köse: Türkiye'ye de erkek başrol oyuncusu daha fazla kazanıyor!

Gündem
02 Mayıs 2021
Nursel Köse: Türkiye'ye de erkek başrol oyuncusu daha fazla kazanıyor!

Jülide Ateş’in sunumuyla ekranların gündem yaratan, gündemi değiştiren programı 40, 30 Nisan Cuma akşamı Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN’de oyuncu Nursel Köse’yi ağırladı.

Nursel Köse 40’ta, çocukluğundan bugüne dek olan yaşamını, oyunculuğunu, evliliğini, kadınlara ve erkeklere bakış açısını, Almanya’daki yaşamını, yaşadığı ırkçı saldırıları, mesleğini anlattı.

Jülide Ateş, Nursel Köse’ye Cem Yılmaz için kurduğu “Komedi yapan herkes o zavallı adamla, Cem Yılmaz’la ölçülüyor” cümlesinden, Nurgül Yeşilçay’ın “Nursel Köse’ye çok kırgınım” açıklamasını da sordu.

İŞTE KÖSE'NİN CÜMLELERİNDE SATIR BAŞLARI: 

 

Her evlilik yıldönümünde rutine koyduk, birbirimize soruyoruz 1 sene daha evli kalalım mı, devam etsin mi?

***

Türkiye’de kadın sevilmeyen bir varlık. Kadınlar korunmuyor, korunmayan bir şeyin sevildiğine inanmıyorum. Bir ağacı koruruz gider sularız, bir hayvanı koruruz mamasını veririz bakarız, hasta görürsek doktora götürürüz, bir yardım ederiz. Ama kadınların artık korunmadığını, onun da sevgisizlikle alakası olduğunu düşünüyorum. Kadınlarımızı sevmiyoruz artık, öyle bir duygudayım.

***

Türkiye’de mizah birkaç erkeğin tekelinde

***

Erkek başrol oyuncusu daha fazla para kazanıyor. O eve ekmek götürecek diye! Biz de eve ekmek götürüyoruz şampuan götürmüyoruz!

Etiketler: 
40
Nursel Köse
GAİN
Jülide Ateş

Facebook Google plus Instagram Twitter