Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Nursel Köse: Nurgül Yeşilçay kırgın olabilir ama sebebini anlamıyorum!

Gündem
02 Mayıs 2021
Nursel Köse: Nurgül Yeşilçay kırgın olabilir ama sebebini anlamıyorum!

Jülide Ateş’in sunumuyla ekranların gündem yaratan, gündemi değiştiren programı 40, 30 Nisan Cuma akşamı Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN’de oyuncu Nursel Köse’yi ağırladı.

Nursel Köse 40’ta, çocukluğundan bugüne dek olan yaşamını, oyunculuğunu, evliliğini, kadınlara ve erkeklere bakış açısını, Almanya’daki yaşamını, yaşadığı ırkçı saldırıları, mesleğini anlattı.

Jülide Ateş, Nursel Köse’ye Cem Yılmaz için kurduğu “Komedi yapan herkes o zavallı adamla, Cem Yılmaz’la ölçülüyor” cümlesinden, Nurgül Yeşilçay’ın “Nursel Köse’ye çok kırgınım” açıklamasını da sordu.

İşte Nursel Köse’nin cevaplarıyla 40’tan satır başları:

NURSEL KÖSE: VEFASIZ OLABİLİRİM

NURGÜL YEŞİLÇAY’I ARAMA İHTİYACI HİSSETMEDİM

KIRGIN OLABİLİR AMA SEBEBİNİ ANLAMIYORUM!

Jülide Ateş Nurgül Yeşilçay’ın olaylı Paramparça dizisi ayrılığı sonası Köse’nin kendisini hiç arayıp sormadığını ve bu yüzden ona kırgın olduğun hatırlatarak, Nursel Köse’ye vefasız mısın diye sordu.

Köse: Vefasız olabilirim, vefa neyse bugün ki çağda, hele ki bizim branşta! Bir dizi çektiğimizde çok yoğun bir şekilde yanyanasın, kendi ailenden çok bütün dizi efradını görüyoruz, dizi bitince başka işler başlıyor ve otomatikten kopuyoruz, ben zaten sürekli arkadaşlıklar götüren bir insan değilim, arkadaşlığımı koruyamıyorum. Bir araya geldiğimizde de 10 yıl bile geçse, aynı noktadan başlayabiliyorum. Nurgül’le helalleşmemiz olmadı, Nurgül dobradobur, çok takdir ettiğim bir oyuncu, Koç Burcu, ayakları yerde olan, güçlü kadın. Orada alındığı noktalar olabilir. Diziden ayrılmadan önce konuştuk, bir insan bana derse ‘kararlıyım bitireceğim’ tekrar arama ihtiyacını hissetmedim. Kırgındır, ama sebebini anlamıyorum! Bana kırgın olduğu sebep bana biraz yabancı, kendisine buradan öpücük yolluyorum.

Etiketler: 
Nursel Köse
Nurgül Yeşilçay
40
Jülide Ateş
GAİN

Facebook Google plus Instagram Twitter