Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Oğlunu "horoz", İrem Derici'yi de "tavuk" yapmıştı! Bugün geri adım attı!

Gündem
10 Haziran 2016
Oğlunu "horoz", İrem Derici'yi de "tavuk" yapmıştı! Bugün geri adım attı!

 

Didem Şahin, oğlu Lider’le birlikte olduğu iddia edilen İrem Derici hakkında ağır konuştu. Oğlu ile ünlü şarkıcıyı kastederek attığı “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” tweet’i çok tepki çekti.

Radyocu Rıza Esendemir’den üç ay önce boşanan İrem Derici’nin, bir süredir Selami-Didem Şahin çiftinin oğlu Lider ile görüştüğü iddia ediliyor. İkili bu konuda suskunluğunu korusa da önceki gün havalimanında çekilen fotoğrafları, gizli aşkı ortaya çıkardı.

Söz konusu gelişme üzerine gözler Selami Şahin ile eşine çevrildi. Ünlü sanatçı “Yok öyle bir şey” diyerek konuyu kapatmayı tercih ederken, Didem Şahin suskunluğunu Twitter’da bozdu: “Sorularınızın cevabı bende değil. Hiçbir konuda beni arayıp da soru sormayın. ‘Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün’ der, geçerim.”

 

GERİ ADIM ATTI

Ancak cinsiyet ayrımcısı bu mesaj, sosyal medyada olay yarattı, Şahin’e “Hiç hoş olmadı bu, sizin de bir kız evladınız var”, “Bir kadının baska bir kadını tavuk olarak görmesi rezillik” benzeri tepkiler yağdı.

Bunun üzerine geri adım atan Didem Şahin, saatler sonra aynı mecrada şu mesajı paylaştı: “Çocuklarımın özellerine karışmam. Diğer taraftan iki yetişkin ve bekar insan dilediği gibi ilişki yaşayabilir. Sorularınızın muhatabı onlar. Yazdığım tweet’in çarpıtılması çok yanlış ve üzücü. Bir atasözü bu. Ben soruların muhatabı olmadığımı belirtmek istedim.”

 

 

Facebook Google plus Instagram Twitter