Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

OĞUZHAN UĞUR: BİR TARKAN’A, BİR DİVA’YA DAHA İHTİYACIMIZ VAR!

Gündem
14 Ağustos 2020
OĞUZHAN UĞUR: BİR TARKAN’A, BİR DİVA’YA DAHA İHTİYACIMIZ VAR!

 

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği,  başarılı sunucu Jülide Ateş'in sunumuyla 40, Haber Global ekranlarında her Perşembe ekrana gelmeye devam ediyor. Jülide Ateş’in 13 Ağustos Perşembe akşamı konuğu YouTube fenomeni, şarkıcı, yönetmen, oyuncu ve yazar Oğuzhan Uğur oldu. Oğuzhan Uğur, 40’ta Jülide Ateş’in siyasetten magazine kadar sorduğu  Türkiye gündemiyle ilgili sorularını yanıtlarken, aynı zamanda; Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcılığı da yapan, subay ve Ergenekonculuk ile suçlanarak 6 yıl hapis yatan babası Hasan Atilla Uğur’la ilgili açıklamalar da yaptı.

Jülide Ateş, Oğuzhan Uğur’a Aleyna Tilki için yorumlarını da sordu. Oğuzhan Uğur, sosyal medyada Aleyna Tilki eleştirilerine karşı olumlu yorum yapan fenomenlerden biriydi.  

Jülide Ateş, Uğur’a kendi yorumu olan “Aleyna Tilki müziğin dişi Tarkan’ı” sorusunu yönelttti.

Oğuzhan Uğur: “Bence öyle. 17 yaşında çıktı piyasaya hepimiz dinledik. 500 milyon insan dinledi. Orada 35-36 yaşındaki adamlar onun yaptığı şarkıyı yapamıyor derken sinirle söylüyorum. Tanıdığım müzisyenler var, kardeşim 17 yaşında, Aleyna şunu yaptı, şunu dedi, sen 17 yaşında neler yaptın acaba? Bir düşünsek şu an toplum içine çıkamayız. Bu kız öyle büyük bir yükün altına giriyor ki tabii ki bazen garip açıklamalar yapacak. Bırakın söylesin o daha çocuk demiştim o zaman.  Şimdi değil tabii…”

BİR TARKAN’A BİR DİVA’YA DAHA İHTİYACIMIZ VAR!

Oğuzhan Uğur Aleyna Tilki sorusuna olan cümlelerine şöyle devam etti: “Bir Tarkan’a daha ihtiyacımız var bizim, bir Diva’ya daha ihtiyacımız var, bir megastara ihtiyacımız var! Tarkan müthiş bir isim. Niye bir Aleyna daha bir Tarkan olmasın? Sesi de çok güzel bence. Niye devamında bir Tarkan daha yaratmayalım? Niye herkesi gömüveriyoruz ki? Birini de destekleyip çıkaralım ya. Finalde Aleyna niye kurban kesmedi ya diyecekler! Onu kesen var, bırakın biri de star olsun.

CEM YILMAZ’A NELER YAPTIKLARINA BAKIN SON DÖNEMDE SOSYAL MEDYADA!

 Cem Yılmaz’a neler yaptıklarına bakın son dönemde sosyal medyada! Ayıptır yani bunu söylemeye çalışıyorum. Herkes sussun, kimse iş yapmasın ne yapacaksın mutlu mu olacaksın? Ne yapacaksın? Senin hangi dinden olduğun, hangi takımı tuttuğun hangi kadınla ya da adamla birlikte olduğun senin için önemli olmamalı. Magazin için önemli olsun, bırak onlar tartışsın! Fenerbahçeli mi? Artık senin albümünü almayacağım diyorlar bravo ya!

 

Etiketler: 
40
Jülide Ateş
Oğuzhan Uğur
Tarkan
Diva
Aleyna Tilki
Cem Yılmaz

Facebook Google plus Instagram Twitter