Reklam
Temiz Magazin
07 Aralık 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Okan Kurt'u rehin alan berber kim? Bir parselde bulunan iki restoranı kimler kiraya verdi? Ticaret Sicilinde tüm bilgiler mevcut

Gündem
19 Ekim 2021
Okan Kurt'u rehin alan berber kim? Bir parselde bulunan iki restoranı kimler kiraya verdi? Ticaret Sicilinde tüm bilgiler mevcut

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından paylaştığı hikayelerde eşi Okan Kurt için yardım istedi.

Sahibi olduğu Hirahan Restoran’da yan komşusuyla kavga eden Okan Kurt’un dışarı çıkartılmadığı ve polisin de içeri girmesine izin verilmediğini ifade eden Akalın, “Nerede yaşıyoruz ya? Nerede yani bu polisler? Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Adamın can güvenliği yok yani” dedi.

"CUMHURBAŞKANININ BERBERİYMİŞ" 

Okan Kurt olayların ardından gittiği karakol çıkışında açıklama yaptı. Kurt, “Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı’nın berberiymiş” dedi.

Kurt, olayın yan dükkanın itirazları ve tehditleri üzerine çıkan tartışma sonucunda yaşandığını anlattı.

Peki Okan Kurt'un kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın berberi kim?

Okan Kurt'un sahibi olduğu Hira Han Restaurant ile yan yana bulunan Ghalia Restaurant'ın sahibi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın aynı zamanda berberliğini yapan Özgür Usta.

Özgür Usta'nın First Class adında erkek kuaförü işletmesi bulunuyor.

Özgür Usta'nın sahibi olduğu Ghalia Lounge önceden Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne ait Küçüksu Sosyal Tesisleri olarak hizmet veriyordu.

Erdoğan'ın berberi Özgür Usta açılan ihaleyi kazanarak burada kendine bir mekan açtı.

İTO VERİLERİNDE 3 ORTAK GÖZÜKÜYOR

Odatv'nin haberine göre; İstanbul Ticaret Odası verilerine göre firmanın iş konusu "Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü mülkiyetinde olup; İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Göksu Mahallesi 1 pafta 4 ada, 3 parselde kayıtlı 2.616 m² yüzölçümlü ve belirtilen yaklaşık 1.880,00 m² yüzölçümlü kısmının kamuya açık yeme-içme-eğlence-lokantacılık-restoran hizmeti verme işidir" olarak görünüyor.

BAROP ve Y.K.E. Turizm İnşaat ortaklığı ise 3 isimden oluşuyor: Özgür Usta, Ertuğrul Çağrı Ersoy ve Halil İbrahim Ersoy.

AYNI YERDELER  

Demet Akalın-Okan Kurt çiftinin de Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nün sosyal tesislerini kullanması dikkat çekti.

Etiketler: 
özgür usta
Demet Akalın
Okan Kurt
Recep Tayyip Erdoğan
Kısıklı
anadolu hisarı
BERBER
cumhurbaşkanı berberi

Facebook Google plus Instagram Twitter