Reklam
Temiz Magazin
03 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Onur Tuna kelepçelenerek tutuklandı

Gündem
11 Şubat 2020
Onur Tuna kelepçelenerek tutuklandı

Başrollerini Tuvana Türkay ve Onur Tuna’nın paylaştığı, ‘Ağır Romantik’ filmi, aşk için neler yapılabileceğini gözler önüne serecek. Sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın kızı Aslı (Tuvana Türkay) ile İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin liderinin oğlu Kerem (Onur Tuna) arasındaki aşk, sinemaseverleri hem romantik bir aşkın içine çekecek hem de kahkaha tufanına sokacak.

Kerem, Aslı’nın kalbini kazanmak için binbir numara deneyecek. Sonunda Aslı’yı nikah masasına oturmaya ikna edebilen Kerem, en mutlu günü düğünde, hayatının şokunu yaşayacak. Bütün amacı bu kapkaç çetesini çökertmek olan Aslı’nın emniyet müdürü dayısı (Sermiyan Midyat) çifte düğün günlerini unutamayacakları bir güne çevirecek.

Yapımcılığını, Ruhiyya Aliyeva / Liatris Yapım’ın üstlendiği, romantik komedi türündeki ‘Ağır Romantik’te Türkay ve Tuna’nın yanı sıra Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Altan Erkekli, Servet Pandur ile Gazanfer Ündüz de rol alıyor. Çekimleri İstanbul’da, beş haftada tamamlanan ‘Ağır Romantik’, Cj Entertainment Türkiye dağıtımcılığında 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek.

FİLMİN KONUSU:

Aslı (Tuvana Türkay), sanata düşkün bir anne (Servet Pandur) ve profesör bir babanın (Gazanfer Ündüz), konservatuvarda okuyan genç bir kızıdır. Bir gün Beyoğlu’nda yürürken, bir kapkaçcının gazabına uğrar ve çantası çalınır. Korku ve panik içindeki Aslı’ya, hayatın akışı içinde büyük aşkı olacak Kerem (Onur Tuna) yardım eder ve hemen çantasını bularak Aslı’ya teslim eder. Bu zorunlu tanışmadan sonra Aslı ve Kerem görüşmeye başlar ve evliliğe kadar giden romantik bir ilişkiye başlar.  Kerem, Aslı’nın hiç alışık olmadığı ve bilmediği bir dünyadan gelmesine rağmen kendini büyük şirketlere danışmanlık yapan finans uzmanı olarak tanıtır. Kerem’in babası (Altan Erkekli), İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin başındadır. Aslı’nın dayısı olan emniyet müdürünün (Sermiyan Midyat) en büyük takibi ise bu kapkaç çetesini çökertmek üzerine kuruludur. Olayların farklı akışı sonunda Aslı ve Kerem’in en mutlu günleri, hiç unutamayacakları bir güne dönüşür…

 

 

Etiketler: 
Onur Tuna
Tuvana Türkay
Ağır Romantik

Facebook Google plus Instagram Twitter