Reklam
Temiz Magazin
19 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Onur Tuna ve Tuvana Türkay’ın "Zor Aşk’ları şarkı oldu!

Gündem
07 Şubat 2020
Onur Tuna ve Tuvana Türkay’ın "Zor Aşk’ları şarkı oldu!

Sinemaseverlerin merakla beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona girecek olan ‘Ağır Romantik’ filminin müziği ‘Zor Aşk’ sinema ve müzikseverler tarafından çok beğenildi… Onur Tuna ve Tuvana Türkay’ın romantik bir o kadar da zor aşkından etkilenerek Nihat Çolak tarafından sözü ve müziği hazırlanan şarkı ‘Zor Aşk’,  filmin hikayesine paralel sözleri ve melodisi ile ilk dinlemede daha beğeniliyor. 

Filmin fragmanını izledikten sonra şarkıyı hazırlanan Çolak, daha sonra yapımcıyı arayarak hediye etti. Filmin içine son dakika yerleştirilen şarkının filmin görüntülerinden oluşturulan klibi de yine takipçileriyle paylaşıldı.

 

Onur Tuna ve Tuvana Türkay’ın yanı sıra Sermiyan Midyat, Durul Bazan, Altan Erkekli, Servet Pandur ile Gazanfer Ündüz’ün de rol aldığı ‘Ağır Romantik’ mutlu ve eğlenceli 1.5 saat geçirmek isteyenler için iyi bir alternatif olacak.

Yapımcılığını, Ruhiyya Aliyeva / Liatris Yapım’ın üstlendiği, romantik komedi türündeki ‘Ağır Romantik’, Cj Entertainment Türkiye dağıtımcılığında 14 Şubat 2020’den itibaren tüm sinemalarda yerini alacak.

Filmde İstanbul’un en büyük kapkaç çetesinin liderinin oğlu Kerem olarak görülecek olan Onur Tuna, büründüğü iki ayrı kimlik ile oyunculuktaki ustalığını gözler önüne serecek.

Sanata düşkün bir anne ve profesör bir babanın kışı olan Aslı (Tuvana Türkay) ise sevgilisinin gerçek kimliğinden habersiz, aşkın kollarına kendini bırakacak.

Aslı ve Kerem’in yaşadığı aşk, sinemaseverleri hem romantik bir aşkın içine çekecek hem de kahkaha krizine sokacak.

Aslı ile Kerem'in aşkı, imkansız görünen aşklara çıkış yolu bulacak. Kerem'in Aslı'nın kalbini kazanması için yapacağı ve çevireceği romantik oyunlar, sinema izleyicisini hem çok şaşırtacak hem de güldürecek.

 

 

 

Etiketler: 
Zor Aşk
Tuvana Türkay
Onur Tuna

Facebook Google plus Instagram Twitter