Reklam
Temiz Magazin
20 Haziran 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Özlem Kaymaz'ın bu sözlerine Seda Sayan ne diyecek? "Estetik ihtiyacının altında duygusal açlık var!"

Gündem
17 Ekim 2020
Özlem Kaymaz'ın bu sözlerine Seda Sayan ne diyecek?  "Estetik ihtiyacının altında duygusal açlık var!"

Özlem Kaymaz, Posta Gazetesi'nden Oya Çınar'la yaptığı ropörtadja "Estetik ihtiyacının altında duygusal açlık var!" dedi. 

İşte o satırlar: 

ESTETİK İHTİYACININ ALTINDA DUYGUSAL AÇLIK VAR

Size nasıl biri güzel gelir?

Son üç yılda fikirlerim çok değişti. Dış görünüm artık bana hiçbir şey ifade etmiyor. İyi bir insan olabilmek, ruhunun güzelliği… Beni bunlar etkiliyor. Artık sokakta birbirine benzeyen bir insan sürüsü görmeye başladık. Yaşı kaç olursa olsun, adlarını bile bilmiyorum. “Badem göz, ördek dudak” diyorlar sanırım. (Gülüyor) Hatunların hepsi birbirine benziyor. Bir de Instagram’da paylaşınca herkes altına “Şahanesin, muhteşemsin” yazıyor. Yahu ne alakası var? Kişinin kendiyle alakası kalmamış halbuki. 

Sizin döneminizde estetikli olup da güzellik yarışmasına katılmak mümkün müydü?

Deli misin! Kesinlikle yasaktı. Hatta şöyle komik bir anım var. Benim kaşlarım o kadar gürdü ki… Sadece kaşımı almak istemişlerdi, annem izin vermediği için kaşımı bile aldıramadım. Tabii dünya değişiyor, her şey değişiyor ama günün sonunda estetikle kimseyi değil kendini kandırmış oluyorsun.

En son Seda Sayan bir estetik operasyon geçirdi…

Seda Sayan özelinde bir şey söylemem doğru olmaz çünkü zaten çok muadili var. Ama genel olarak ben, bu tarz şeylerin  ruhsal açlıktan, öz güven eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Kendini tam hissetmediğin için bu durumu dışarıdan müdahale ile çözmeye çalışıyorsun.

Kaynak: 
Posta
Etiketler: 
Seda Sayan
Özlem kaymaz
oyalamaca
Posta Gazetesi
Oya Çınar

Facebook Google plus Instagram Twitter