Reklam
Temiz Magazin
30 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

"Paramparça" setinde aşk: Ahu Yağtu ve Tolga Tekin aşk yaşıyor!

Gündem
19 Ocak 2016

Dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştüğü iddia edilen Ahu Yağtu ile Tolga Tekin, bu dedikodular karşısında sessiz kalmıştı. Ancak yakın çevrelerine "Sadece çok yakın arkadaşız" diyen ikili, akılları karıştırdı. Dedikodulara göre Tolga Tekin, sadece Ahu Yağtu'nun değil anne Hülya Yörük'ün de kalbini fethetti. Sık sık Yağtu ve annesiyle İzmir'de görülen Tekin, dün de Yörük ile birlikteydi.

Ahu Yağtu, dizi setinden birkaç arkadaşı ve Tolga Tekin'i annesiyle buluşturdu.sosyal medya hesabında 80 bin takipçisi olan ünlü oyuncunun, takip ettiği 295 kişi arasında Hülya Yörük'ün de olması dikkat çekti. Yörük'ün takipçileri arasında Ahu Yağtu'nun dizideki arkadaşlarından da bir tek Tekin'in olması bir başka detaydı. Yağtu'nun adı bir ara da Birkan Sokullu ile de anıldı. Ancak Sokullu'nun gerçek aşkının Berrak Tüzünataç olduğunun ortaya çıkmasıyla bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.

Tolga Tekin, kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Koltuk'tan 1 yıl önce boşanmış ve o dönem Zeynep Koltuk, ayrılık gerekçesi olarak "eşinden şiddet gördüğünü" iddia etmişti.

 

 

Takvim Gazetesi

Facebook Google plus Instagram Twitter