Reklam
Temiz Magazin
19 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Pınar Altuğ'dan samimi açıklamalar: "Kanıtlanacak bir şey yok ortada!"

Gündem
05 Şubat 2020
Pınar Altuğ'dan samimi açıklamalar: "Kanıtlanacak bir şey yok ortada!"

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına ünlü oyuncu Pınar Altuğ konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Altuğ, kızı ve eşinden bahsetti.

İşte Pınar Altuğ’un açıklamalarından satır başları…

* Bana hakaret yazan durumların dışında sosyal medya hesabında kimseyi engellemiyorum. Çok şuursuz bir şey yazacak ya da hakaret bu iki durumda engelliyorum. "Çirkinsin" yazabilir beğenmeyebilir bununla ilgili yazarsa problem yok ama işin içine hakaret girerse o zaman cevap verir, engellerim çünkü kendimi tutamıyorum. Bu kendimi kontrol ediyor halim, eskiden daha da fenaydı.

* Yağmur bana bu konuda karışmıyor hatta bazı şeyler onun başının altından çıkıyor. İlk koleksiyonumu çıkardığım zaman elimin fotoğrafını koyduğumda laf gelmişti, ben de bunu Yağmur’a söyledim. Onun sosyal medya hesabı yok. “Ellerin ne kadar çirkin diye linç yiyorum” dedim. O da bana “Ben senin yerinde olsam 'buyurun çok merak ettiniz işte ellerim’ deyip elimi çekerdim” dedi. Ben de elimi boş çekip koymuştum, bu fikir ondan çıkmıştı.

* Ben kocama da çocuğuma da sosyal medyada laf ettirmem. Onlar benim, canım ciğerim. Zaten kuzguna yavrusu şahin görünür durumu var. Hiç müsemma yok direkt engelliyorum. Ben böyle insanlara cevap vermiyorum direkt engeli basıyorum.

* 12 senedir evliyim, 11 yaşında bir kızım var, neyi tartışıyoruz? Benim kimseye bir şeyi kanıtlama derdim yok zaten kanıtlanacak bir şey de yok ortada. Yağmur çok bebek yüzlü insanlardaki bu yaş takıntısı ondan kaynaklanıyor.

* Ben de çok küçümen gösteren bir kadın değilim, genç kızken de daha kadın kadın duran biriydim. Saçlar sarı, ister istemez feminen görünüyorum Yağmur da şansa çok genç, çok çocuk görünen bir adam. Hala çok rahat Yağmur’a lise öğrencisi rolünü oynatırsın dolasıyla yapacak bir şey yok.

* Anne ya da baba olduktan sonra hayattaki tek amacın evladın oluyor, her şeyiyle… Bütün kazancın, çaban ona güzel bir gelecek hazırlamak için oluyor. Her şeyin en iyisini yapmak istiyorsun imkanların doğrultusunda… Sen yiyemediysen ona yedirmeye çalışıyorsun, giyemediysen, ona giydirmeye çalışıyorsun. Etrafınızdaki anne-babalarla konuşun cebindeki paranın maddi durumunun ne olduğu önemli değil, kendi yapamadığını evladı için harcar bu böyledir.

* Yaşları büyüdükçe çocuklar çok seçici oluyor, kızıma pembe bir şeyler gösterince ‘saçmalama’ deyip kafasını çeviriyor. Şimdi düz bir tayt mümkünse üstünde hiçbir şey yazmayacak üzerine de bir kısa tişört.

* Şu anki en büyük heyecanı fiziği çok müsaade etmese de yetişkin mağazalarından giyinmek. Kesinlikle çocuk mağazalarını istemiyor. Daha genç serisi olan markaları seçiyor. Gidip de 15 tane tişört almıyoruz, ihtiyacımız olanı alıyoruz.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Pınar Altuğ
Yağmur Atacan
Su Atacan

Facebook Google plus Instagram Twitter