Reklam
Temiz Magazin
12 Nisan 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Radyo Müzik'te "Refik Sarıöz'le Sabah Enerjisi'nin konuğu gazeteci Seyhan Erdağ'dı. "İbrahim Tatlıses'in üzerinden hala reklam yapıyorlar!"

Gündem
10 Haziran 2016
Radyo Müzik'te "Refik Sarıöz'le Sabah Enerjisi'nin konuğu gazeteci Seyhan Erdağ'dı. "İbrahim Tatlıses'in üzerinden hala reklam yapıyorlar!"

 

97.6 Radyo Müzik'te "Refik Sarıöz İle Sabah Enerjisi"nin  konuğu, Yayın Yönetmenimiz Seyhan Erdağ'dı. Başarılı ve sevilen radyocunun hazırlayıp sunduğu programda, magazin dünyasında olanlar konuşuldu.

Refik Sarıöz ve Seyhan Erdağ, Radyo Müzik'te magazin dünyasındaki güncel konula rı masaya yatırıp, dinleyiciden gelen telefonlarla da sohbeti pekiştirdiler. 

“DİDEM HANIM İREM DERİCİ'DEN RAHATSIZ"

Başarılı radyocu, Seyhan Erdağ'a İrem Derici ve Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin aşkını sorunca “İrem Derici’nin boşanması tam yeni albümünün tanıtım yani pr dönemine denk geldi. Pr döneminde ne kadar çok haber olursanız o kadar önemlidir, o kadar çok iş gelir. Bir albümün çıkış zamanında ekranda ve televizyonda gündemde kalınması önemli. Keşke hep şarkılar patlasa da buna gerek kalmasa. Artı izleyicinin bilmediği bir şey daha var, haberleri ölçen bir firma var ve bunlar kimin ne kadar haber olduğunu belirliyor ve bu konser, film, reklam, dizi, sinema dalında, yani ünlülere iş teklifi gelmesinde bu haberlerin fazlalığı en önemli kriterlerden. Kim daha çok popülerse, firmalar, kurumlar, kuruluşlar, yapımcılar, yönetmenler o insanla çalışır, onu talep eder... İrem Derici’nin de tam boşanma aşaması albüm çıkışına denk geldi. Dolayısıyla bu camiadaki pek çok kişi İrem Derici'nin ayrılma aşamasını reklama, boşanma aşamasını da albüm reklamına denk getirdiğini konuştu... Boşandılar mı, boşanacaklar mı, o onu sosyal medyada takip etti, o etmedi, yurtdışına tatile çıktılar, doğum gününü kutladı haberleri ön plandaydı. Tam bu haberler bitti, ortalık duruldu derken, Selami Şahin’in oğluyla aşk yaşıyor dedikoduları çıktı. İnkar edildi, ta ki Sabah Gazetesi'nden Gökhan arkadaşımız havaalanında yakalayana kadar."

 

 

Selami Şahin’in eşi Didem Şahin'in bu ilişki için twitter’a yazdığı cümle; “horozumu saldım çayıra tavuğu olan düşünsün.”

Bu tweet  çok tepki alınca geri adım atmış. Daha sonra “İkisi de yetişkin karışamam” demiş. Didem Hanım karakter olarak sert bir hanımdır ve belli ki bu ilişkiden rahatsız. Rahatsız olmasa, böyle bir yorum yazmazdı" dedi.

Programında sıklıkla ünlü konuklarını ağırlayan başarılı radyocu Refik Sarıöz'le Seyhan Erdağ, magazin sohbetlerinin 2'nci konusu ise İbrahim Tatlıses'di. Sarıöz, Erdağ'a İbrahim Tatlıses'in sesini yeniden duyup duyamacakları konusunu sorunca Seyhan Erdağ:

“İZZET YILDIZHAN, İBRAHİM TATLISES ÜZERİNDEN REKLAM YAPMAK İSTEDİ!"

“İbrahim Tatlıses’in bundan sorna şarkı okuyup okumayacağını bilmiyorum ama benim bildiğim hastaneden çıkarken doktorlar onun için “mucize adam” demişlerdi. Ömrünün sonuna kadar şarkılarını okumasa da, bizimle birlikte olması bana yeterli!

İzzet Yıldızhan bir televizyon programında Tatlıses için artık şarkı okuyamayacak demiş. İzzet Bey ile İbrahim Bey dost ya da arkadaş değil. Bana kalırsa laf olsun,haber olsun diye söylenmiş bir cümle. Korkulan oldu mu, artık şarkı okuyamayacak mı haberleri yapılması üzerine İbrahim Tatlıses, iyi olduğunu göstermek için magazin gazetecisi  arkadaşlarımızı iftara davet ediyor. Bakın iyiyim, orucumu da tutuyorum her şey yolunda mesajını veriyor. İbrahim Bey hala üzerinden reklam yapılabilecek büyük bir isim.” dedi.

Etiketler: 
Seyhan Erdağ
Refik Sarıöz
Radyo Müzik
İbrahim Tatlıses
İrem Derici
Lider Şahin
Selami Şahin
Didem Şahin

Facebook Google plus Instagram Twitter