Reklam
Temiz Magazin
03 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Ruken Demirer Posta Gazetesi'ne konuştu: Tükenmişlik sendromuna yakalandım!

Gündem
02 Haziran 2020
Ruken Demirer Posta Gazetesi'ne konuştu: Tükenmişlik sendromuna yakalandım!

Nişantaşı’ndaki Marie Antoinette Chocolatier’in kurucusu, oyuncu Rojda Demirer’in ablası; sunucu ve oyuncu Ruken Demirer'in, sosyal medyada da çok popülerken 2017’de bir anda ortadan kaybolduğunu ve zor günler geçirdiğini "özel haber" olarak vermiştik. 

Haberimizin ardından Posta Gazetesi'ne konuşan Ruken Demirer,  

'UZUN SÜRE TEDAVİ GÖRDÜM' 

Demirer, “Kendimi bu dünyaya ait değilmiş, sürekli rüyada yaşıyormuşum gibi hissetmeye başlamıştım. Bu süreçte ailem ve İngiliz sevgilim Damian Langley beni hiç yalnız bırakmadı. Damian büyük destek verdi" dedi. 

O süreçte bir sıkıntı yaşamadığını söyleyen oyuncu, “Üstelik çok da mutlu bir dönemdeydim, hayatımda her şey yolunda gidiyordu. İstanbul’da uzun bir süre tedavi gördüm. Şimdi çok iyiyim" diye konuştu.

TEMİZ MAGAZİN'İN NOTU:

Demirer Ailesi'ni ve Ruken Demirer'in yakınlarını ve de kendisini üzmemek adına haberimizde özenli davranmış, rahatsızlığının ismini vermemeye özen göstermiştik. Ruken Demirer, yaşadıklarına Meryem Uzerli ile hayatımıza yıllar önce giren "Tükenmişlik Sendromu" adını verdi. 

Ruken Demirer rahatsızlığında zaten ekranlardan uzaktı ve sadece ve tek işi olan butik çikolata dükkanı ve üretimiyle ilgileniyordu. 

Demirer'in İnstagram hesabında, hala yıllar öncesine ait olan fotoğraflar kullanılıyor, güncel hiçbir fotoğrafı da yok... 

Kendisine bir kez daha acil şifalar diliyoruz. 

Etiketler: 
ruken demirer
Rojda Demirer

Facebook Google plus Instagram Twitter