Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sade Sibel, sadece Sibel!

Gündem
09 Eylül 2019
Sade Sibel, sadece Sibel!

Atlantis Yapım’ın İstanbul’a kazandırdığı en genç açık hava sahnesi Vadi Açıkhava, U.S. Polo Assn. Açıkhava Konserleri kapsamında 7 Eylül Cumartesi akşamı sahnesinde ünlü sanatçı Sibel Can’ı ağırladı. Üç bin oturmalı düzeni, iki bin de sahne önünde ayakta izleyici kapasitesi olan mekanı hınca hınç dolduran Sibel Can, Nihan Peker imzalı iki kıyafetiyle müzikseverlere coşkulu, bol danslı ve geniş repertuarlı bir müzik ziyafeti verdi.

Sahneye ilk olarak, üzerinde şifon eteği bulunan ve  sol omzu el işlemeli siyah bir tulumla çıkan Sibel Can, güzelliği ve zarafeti ile göz doldurdu. Sanatçının elbiselerini hazırlayan Peker, "Artık daha sade bir Sibel Can var sahnede.  Elbise sadeleştikçe Sibel Can’ın güzelliği ve zerafeti daha çok öne çıkıyor. Çok zevkli ve yenilikçi" dedi ve tüm modellere ve renklere birlikte karar verdiklerini belirtti. 

Konserinin ilk yarısında popüler ve hit olan parçalarını okuyan Sibel Can’a tüm müzikseverler coşkulu alkışları ve telefon ışıklarını yakarak eşlik ettiler... İzleyicilere "Sizleri görmek istiyorum" dedikten sonra "O kadar güzelsiniz ki, çok mutlu oldum. Buradan ne kadar güzel göründüğünüzü bir bilseniz. Gözlerinizin ve gönüllerinizin içinde olmak çok güzel. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Beni onurlandırdınız" dedi.

İkinci yarıya ise fuşya ve kırmızı renkleri bulunan elbisesiyle çıkan Can, "Kanasın" adlı şarkısı ile konserine kaldığı yerden devam etti. "Begonvil", "Bence Talih" ve birçok sevilen hit olmuş  şarkılarından sonra çok sevilen Türk Sanat Müziği bölümündeki klasikleri ile dinleyicilerini mest ederek, anılarına güzel bir gece ekledi.

 

 

 

Etiketler: 
Sibel Can
konser
vadi açıkhava
Nihan Peker

Facebook Google plus Instagram Twitter