Reklam
Temiz Magazin
28 Mayıs 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seda Akgül, Demet Şener'e yüklendi: "9 çocukla mağarada kalmadın!"

Gündem
14 Mayıs 2019
Seda Akgül, Demet Şener'e yüklendi: "9 çocukla mağarada kalmadın!"

Seda Akgül, Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programına konuk oldu. Akgül, boşanma ve nafaka haberleriyle gündemde olan Demet Şener'e yüklendi.

"5 milyon TL ile 4 katlı havuzlu villada yaşıyorsun. 9 çocukla mağarada kalmadın. Adam 2-3 gün geciktirmiş. Ödemesi gelmez, gecikir. Demet'in bu yaptığı adamdan hınç almak, göbek bağını koparmamak, etini kıvırmaktır. "

"Demet'in sevgilisinin yerinde olsam bin kere terk etmiştim onu."

"Demet Şener'i kaç kere işiyle andık. 2,5 senedir yok aldatılması yok boşanması. Güzel de yaşlanmadı. Çok kötü yaşlandı. Bir estetik, bir zayıflık."

"Çağla Şıkel gibi değil. Demet Şener Michael Jackson'a benziyor. Estetik yaptırmadıysa, akrabalar herhalde. 40 yaşına kötü girdi Demet."

"Mutlu etmiyorsan, meşgul etmeyeceksin. Bırak gitsin. Böyle kadınları göstererek evliliği bir kazanç kapısı gibi gösteriyoruz. Benim için kadın Özlem Yıldız'dır."

"Kadınların kafasında 'zengin bir koca bulayım' algısı var. Sevdiğin adamın parası vardır ne ala... Parası için adam sevilmez."

"Demet idare edebileceği bir erkek bulmuş. Anladığım kadarıyla Cenk Bey'in Demet'e zaafı var. Ben olsam tahammül etmem. Çünkü bir erkek olarak hafifliyor."

"Ebru Şallı kendini zorla çirkinleştirdi. Estetikle, çok zayıflayarak... O Demet gibi kinci değil. Daha pozitif bir ifadesi var."

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Seda Akgül
Demet Şener
Cenk Küpeli
İbrahim Kutluay
Ebru Şallı
Özlem Yıldız
2. Sayfa

Facebook Google plus Instagram Twitter