Reklam
Temiz Magazin
22 Mayıs 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seda Sayan'ın bu kez desteği öz yeğenine! ​Hala’dan tam destek…

Gündem
09 Temmuz 2018
Seda Sayan'ın bu kez desteği öz yeğenine! ​Hala’dan tam destek…

​Seda Sayan, nam-ı diğer Kadırgalı, şimdi de öz yeğenine destek olacak. ​Fiyasko isimli şarkılarıyla sektöre giriş yapan Ayçam ve Cem​'in kendilerini tanıtırken ki isimleri, Ayçam'ın öz halası Seda Sayan olacak. Seda Sayan şimdiye dek eski sevgilileri Mahsun Kırmızıgül, Nihat Doğan ve Erkan Çelik ile, ablasının eşi Coşkun Yıldız'ın tanıtımlarında büyük rol oynamış, onlara destek olmuştu!​

Ayçam - Cem

Ayçam ve Cem ikilisinin DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda çıkan şarkıları Fiyasko’nun söz ve müziği Nida Ünsal’a, aranjesi Metehan Köseoğlu’na ait. 

İkilinin klibini ise bugüne kadar çeşitli televizyon programlarının da yönetmenliğini yapan Ayçam üstlendi. Böylece kendi klibinin de yönetmenliğini üstlenen Ayçam, çekimler sırasında çok eğlendiklerini söyledi. 

Çocukluk arkadaşı olan Ayçam ve Cem; “Biz diğer ikililer gibi dağılmayacağız. Kariyerimize hep beraber devam edeceğiz” diyor.  

"Fiyasko" isimli şarkılarıyla sektöre giriş yapan Ayçam ve Cem​'in kendilerini tanıtırken ki isimleri, Ayçam'ın öz halası Seda Sayan olacak. 

 

 

Etiketler: 
Seda Sayan
MAHSUN KIRMIZIGÜL
Nihat Doğan
Erkan Çelik
Coşkun Yılmaz
Ayçam
Cem
Fiyasko
Belde evler

Facebook Google plus Instagram Twitter