Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seksenler’in oyuncuları dizinin başarısını kutladılar

Gündem
11 Şubat 2020
Seksenler’in oyuncuları dizinin başarısını kutladılar

Ayşe Tolga ve Begüm Öner’den darbuka şov

İzleyiciyi 80'li yıllara götüren fenomen dizi "Seksenler"in oyuncuları, uzun bir aradan sonra yeniden ekranda olmanın mutluluğunu gönüllerince eğlenerek kutladı. Ayşe Tolga, Hakan Bulut, Onur Dilber, Osman Büyükercan, Eray Yasin Işık ve Begüm Öner ile Ceyhun Fersoy çifti kutlama yemeğinde göze çarpan isimler arasındaydı. Yenilen yemekten sonra piste çıkan dizi ekibi adeta kurtlarını döktü.  Eğlenceli saatlerin yaşandığı gecede darbuka şov sırasında Ayşe Tolga ve Begüm Öner, danslarıyla geceye renk kattı.

Begüm Öner-Ferhan Şensoy: Sette biz karı koca değiliz

Dizide ve günlük hayatta evli olan Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy,  bu durumun özel hayatlarına olumsuz yansımadığını belirtti. Çift, “İlk başta çok zorluklar karşımıza çıkar diye düşünüyorduk ama tam tersine iş yerinde sadece set arkadaşı oluyoruz. Evde bir tartışma, olumlu ya da olumsuz bir şey yaşasak da sete taşımıyoruz. Profesyonel hayatta profesyoneliz özel hayatımızda evliyiz. Sette biz karı koca değiliz. Bazı ünlü çiftler yoğun çalışma saatlerinden yıpranıp bunu kaldıramıyor. Ama biz bir hayat kurduk kendimize, bunu da çok iyi beceriyoruz” diye konuştu.

EN BÜYÜK PROJEMİZ BEBEK OLACAK

2020’de evliliklerini bebekle taçlandıracaklarının müjdesine veren ünlü çift, “Bu senenin sonuna doğru bebeğimiz olsun istiyoruz. En büyük projemiz o olacak” dedi. 

 

 

Etiketler: 
Seksenler
Begüm Öner
Ayşe Tolga
Ferhan Şensoy

Facebook Google plus Instagram Twitter