Reklam
Temiz Magazin
18 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Şener Şen ve Ayşen Gruda yıllar sonra yan yana

Gündem
11 Mayıs 2018
Şener Şen ve Ayşen Gruda yıllar sonra yan yana

Beylikdüzü Belediyesi’nin baştan aşağı yenileyerek ilçeye kazandırdığı Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’ne yapılan iki yeni sinema salonuna Yeşilçam’ın unutulmaz sanatçılarından Şener Şen ve Ayşen Gruda ismi verildi.

Sinema salonlarının açılışı ise usta sanatçıların katılımı ile gerçekleşti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta, Başkan İmamoğlu kurdele kesimi öncesi iki değerli isme Teşekkür Plaketi ve çiçek takdiminde bulundu.

“İsimlerini Kültür Merkezimizde Yaşatacağız”

“Milletimizin millet oluşunun o güzel aşamalarına en değer katmış sanatçılar arasında 'Kimler var?' diye düşündüğümüzde hepimizin aklına Şener Şen ve Ayşen Gruda geldi” sözleriyle konuklara seslenen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bu değerli iki sanatçımızın adını kültür merkezimizde yaşatacağız. Eğer huzursuzsanız o akşam filmlerini izleyin ve huzur bulun, mutlu olun. Burada olarak bizi onurlandırdılar. Ayrıca bu ay boyunca sanatçılarımızın filmlerini izleyebileceksiniz. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Açılışta duygularını ifade eden usta sanatçı Ayşen Gruda, “Çok teşekkür ederim. Çok mutluyum ki böyle bir salonda benim ve Şener Şen’in adı var. Hepinizi çok seviyorum” dedi.

Şener Şen ise “Böyle güzel bir kültür merkezinde bulunan salonların açılışında bulunmamız ve ayrıca duyarlı belediye başkanımız ve sizlerin talebi ile sinema salonlarına adımızın verilmesi bizim için özel bir anlam ifade ediyor. Hepinizi sevgi, saygıyla selamlıyorum. Çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Şener Şen
Ayşen Gruda
Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi
Sinema Salonu