Reklam
Temiz Magazin
28 Ekim 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Şener Şen "Zengin Mutfağı" ile Harbiye Açıkhava'da

Gündem
08 Ekim 2020
Şener Şen "Zengin Mutfağı" ile Harbiye Açıkhava'da

Usta oyuncu Şener Şen’i yıllar sonra tekrar tiyatro sahnesine döndüren, DasDas’ın övgüler toplayan oyunu ‘Zengin Mutfağı’ İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Sahnede Bir Hayat’ etkinliği kapsamında Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda tiyatroseverlerle buluşacak.

 

Her biri 40 yıldan uzun süredir tiyatro sahnelerinde bizlerle buluşan usta oyuncular, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Sahnede Bir Hayat” tiyatro gösterimleri kapsamında Ekim ayı boyunca, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sahnede olacak. Bu etkinlik kapsamında DasDas’ın sahnelenmeye başladığı günden beri kapalı gişe devam eden oyunu ‘Zengin Mutfağı’ izleyiciyle buluşacak.

 

Kadrosunda büyük usta Şener Şen’in yanı sıra Gizem Ergün, Onay Kaya, Uğur Arda Başkan ve Kutay Sandıkçı gibi genç kuşağın yetenekli tiyatrocularını buluşturan ‘Zengin Mutfağı’ başladığı günden beri sanatseverler tarafından yoğun ilgiyle takip ediliyor ve oyunun biletleri haftalar öncesinden tükeniyor. 40 yılın ardından izleyicilere Şener Şen’i tekrar tiyatro sahnesinde izleme fırsatı sunan DasDas prodüksiyonu oyun bu kez 21 Ekim akşamı saat 20.00’de Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sergilenecek

Etiketler: 
Şener Şen
Zengin Mutfağı
Harbiye Açıkhava

Facebook Google plus Instagram Twitter