Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Serdar Ortaç, Seçil Gür'le aşk yaşadığını itiraf etti

Gündem
13 Şubat 2020
Serdar Ortaç, Seçil Gür'le aşk yaşadığını itiraf etti

Serdar Ortaç, İrlandalı model Chloe Loughnan ile 5 yıllık evliliğini tek celsede bitirmişti. Boşandıktan 6 ay sonra yeni bir ilişkiye başlayan 49 yaşındaki popçu, yeni aşkı hakkında ilk kez konuştu.

Eski eşi Chloe Loughnan'ı unutan Serdar Ortaç, meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşamaya başladı. Yeni birlikteliği hakkında konuşan şarkıcı, "Şu an çok mutluyuz" dedi.

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde meslektaşı Seçil Gür ile bir mekandan çıkarken görüntülenmiş ve ikilinin bir süredir aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Yaklaşık üç saat kaldıkları mekandan çıkıp gazetecileri kontrol eden 49 yaşındaki şarkıcı, kimsenin olmadığını sanıp, "Gel hayatım, kimse yok" sözleriyle Gür'ü aracına doğru çağırmıştı.

"ENERJİMİZ AŞKA DÖNÜŞTÜ" 

Dün muhabirlerle sohbet eden şarkıcı, "10 yıllık arkadaşlığımız söz konusu. Yeni bir parça için bir araya geldik ama aramızdaki enerji çok yüksekti. Bu da ikimiz için aşka dönüştü, şu an çok mutluyuz" dedi.

BEBEK SORUSUNA CEVAP 

Uzun zamandır çocuk istediğini dile getiren Serdar Ortaç, muhabirin "Seçil Hanım'la çocuk düşünüyor musunuz?" sorusuna, "Bakalım zaman bize neler gösterecek?" cevabını verdi.

 

 

Kaynak: 
Milliyet
Etiketler: 
Serdar Ortaç
Chloe Loughnan
Seçil Gür

Facebook Google plus Instagram Twitter