Reklam
Temiz Magazin
29 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan'ın kebap ziyafeti!

Gündem
23 Ocak 2016

Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan ile Etiler’de görüntülendi. İrlanda’dan dönen eşinin canı çökertme kebabı çektiğini söyleyen şarkıcı, aracında verdiği siparişi beklerken gazetecilerle sohbet etti. Mayıs ayında yeni albüm çıkaracağını söyleyen Ortaç, Hande Yener ile Demet Akalın’ı barıştıracağına dair çıkan haberleri “Ben öyle bir topa girmem, hatta kavgalılar mı onu bile bilmiyorum” diyerek yalanladı.

BUTİK AÇACAK

Eşi Chloe’nin ticarete atılmak istediğini söyleyen Ortaç “Hanım bir butik açacak, onunla uğraşıyoruz. Butikten sonra ben de bir eğlence mekanı açabilirim” dedi. Haberciler, 14 Şubat Sevgililer Günü’nün yaklaştığını hatırlatınca şarkıcı esprili bir dilde yanıt verdi: “Sağ olun bu konuları açtığınız için. 12 liralık kebap yemeye gelelim dedik. Bana 120 bin liralık tektaşa mal olacak.”

ÇOK PİŞMANIM

Genç ünlülerin magazine karşı tutumunu da eleştiren Ortaç, “Herkes zamanla her şeyin farkına varacaktır. Benim de magazin ile kaynaşmam kolay olmadı. Ben de 25 yaşındayken, onlar gibiydim, düşünsene arabanın camını açıp sahte gülüşler yapardım. Hazır yeri gelmişken sizlerden de özür dilerim, pişmanım o günlerime” dedi. 

 

 

Hürriyet Gazetesi

Facebook Google plus Instagram Twitter