Reklam
Temiz Magazin
05 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Serdar Ortaç yıllar sonra anlattı: Ebru Gündeş ile aramı Demet Akalın bozdu

Gündem
27 Nisan 2020
Serdar Ortaç yıllar sonra anlattı: Ebru Gündeş ile aramı Demet Akalın bozdu

5 yıl önce Çeşme’de Demet Akalın’la sohbet ediyorduk, Reza Zarrab tutuklanmıştı. Demet dedi ki “Ebru’yu arayıp geçmiş olsun dedin mi?” Ben de “Daha bugün tutuklandı. Bir gün geçsin, ne olduğunu anlayalım, yarın ararım” dedim ve o konu öyle kapandı. Aylar sonra Demet, Ebru’ya “Aman Reza içeri girdi, ben neden Ebru’yu arayayım” demişim gibi aktarmış. Ebru da bu denilene inanıp o günden beri yüzüme bile bakmadı. “Merhaba” desem selamımı almıyor. O yüzden o arkadaşlık çöpe gitti.

Serdar Ortaç “Şimdi daha çok ayakkabın ve çantan olsa nereye gideceksin, giyeceksin?” sözlerine Demet Akalın “Herkes bütçesine göre harcar. Kumarda giden evler, villalar zamanında virüs yoktu” karşılığını verdi" sorusuna da:

- Ben ona demedim ki, kendime söyledim. “Öküz kadar paran olsa nereye gideceksin?” dedim kendime. Ama Demet bel altı vurdu. Sana ne benim kumarımdan. Ben kazandım; bin 500 tane eser yazarak. Kumar oynadım, eşeklik ettim ve kaybettim. Bu lafın üzerine ne diye konuşuyorsun ki... Kimseye kızmam, kızmadım. 30 senelik müzik yaşantımın ilk fırçasını şu an atıyorum.

Etiketler: 
Serdar Ortaç
Gülben Ergen
Ebru Şallı

Facebook Google plus Instagram Twitter