Reklam
Temiz Magazin
15 Ocak 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seren Serengil, ameliyat olduğunu annesinden gizlemiş!

Gündem
05 Ocak 2021
Seren Serengil, ameliyat olduğunu annesinden gizlemiş!

Mide küçültme yöntemi ile "tüp mide" ameliyatı olan, sonrasında da 2. kez gastrik by-pass ameliyatı olan ve 46 kiloya düşen, bu yüzden şimdilerde sağlık sorunları yaşayan Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman isyan etti.

Gönül Yazar yeni yılın ilk gününde Nevin Teoman'a  sosyal medyada “Sevgili Nevin yılın ilk günü sağlık mutluluk dilerim. Seren’i çok severim bilirsin. Bana iyi haberini verin ki rahat edeyim. Dün onu izledim telefon açıyor, mesaj atıyorum ulaşamıyorum” yazdı.

ÇOK ÜZÜLÜYORUM

Nevin Teoman'ın dostunun bu mesajına verdiği cevap ise herkesi şaşırttı. Kızının ikinci ameliyatından haberi olmadığını söyleyen Serengil, “Canım Gönülüm; biliyorsun mide ameliyatı olmuştu, gitmiş bir daha ameliyat olmuş. Sürekli kilo veriyor bu da tehlikeli. Su içmesi, vitamin alması gerekiyor, hiç laf dinlemiyor. Ben çok üzülüyorum ama hiçbir şey yapamıyorum” dedi.

2 ay önce engelledim

Seren Serengil, annesi Nevin Teoman’ı neden Instagram’da engellediğini açıkladı: “Annemi iki ay önce Instagram’da engelledim. Çünkü hakkımdaki kötü yorumları görünce çok üzülüyor.”

Kaynak: 
Hürriyet
Etiketler: 
Seren Serengil
Nevin Teoman
Gönül Yazar

Facebook Google plus Instagram Twitter