Temiz Magazin
18 Temmuz 2018

24 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seren Serengil ile Yaşar İpek evleniyor! İşte düğün tarihi...

Gündem
07 Şubat 2018
Seren Serengil ile Yaşar İpek evleniyor! İşte düğün tarihi...

Seren Serengil'den son dakika haberi... Seren Serengil, kendisi gibi şarkıcı olan Yaşar İpek ile evlenceğini duyurdu. Seren Serengil, Duymayan Kalmasın programında şunları söyledi:

"Arkadaşlığımız başladı. Öyle hassas bir dönemde karşıma çıktı ki... Kayıtsız kalamıyorsun. Yalnız geçirdiğim uzun bir süreç var. Onun bu kadar yanımda durması bir şeyler hissetmeme neden oldu. Onun güzel özelliklerine kayıtsız kalmak mümkün değil."

YAŞAR İPEK DÜĞÜN TARİHİNİ AÇIKLADI

Yaşar İpek ayrıca yaptığı açıklamada, "10 Temmuz'da evleniyoruz" dedi.

 

 

 

YAŞAR İPEK KİMDİR?

Yaşar İpek, icra etmekte olduğu sanatının dışında, magazin gündeminde yer alan olaylarla da merak edilen isim oldu. Seren Serengil ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelen İpek, son günlerde adı sıkça anılan ünlüler arasına girdi. Peki, Yaşar İpek kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, "Bir Alo De", "Arada Bir" gibi çalışmalarla tanınan ünlü sanatçı hakkında merak edilen bazı bilgiler...

Yaşar İpek, 22 Aralık 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Diyarbakır'da hayata gözlerini açan İpek, 1983 yılı itibariyle ailesiyle birlikte İstanbul'a yerleşmiştir. Müziğe ve sinemaya çocuk yaşta başlayan şarkıcı, 6 yaşındayken ailesine ait film şirketinin yapımı olan sinema filmiyle sinemaya başlamıştır. Daha sonra, on yaşına kadar 9 adet sinema filminde çocuk yıldız olarak rol almıştır.

Sonrasında vatani görevini yapmak için askere giden Yaşar İpek, ordu evinde sevdiği işi şarkı söylemeye devam eder. Askerlik görevini yaparken, bilmediği bir yeteneği daha önüne çıkar ve hikâye yazmaya başlar, hâlâ yazmaktadır. Bir gün kendi filmini yapmak için halihazırda her yönüyle çalışmakta ve kendini geliştirdiğini öne sürmektedir.

Askeri görevini tamamladıktan sonra, aşık olduğu mesleği yapmaya karar verir. 2003 - Bir Alo De, 2005 - Sözüm Ona Sevdin, 2007 - Arada Bir, 2010 – Eyvah, 2012 - Kapı Zili, 2015 - Sus, 2016 - Haybeye İsimli çalışmalarıyla geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Yaşar İpek, Yalnız Kalacaksın şarkısıyla 2 Mayıs 2017 Salı günü, tüm dijital platformlarda dinleyicisiyle buluşmuştur.

Yaşar İpek, 14 Şubat 2018'de Sevgililer Günü'ne özel olarak Seren Serengil ile düet yapacaktır.

 

Kaynak: Habertürk

 

 

Etiketler: 
Seren Serengil
Yaşar İpek
Duymayan Kalmasın
Evlilik
Düğün Tarihi