Reklam
Temiz Magazin
08 Ağustos 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seren Serengil, kayıp köpekler için iz peşinde!

Gündem
11 Ocak 2016

Köpeklere olan sevgisiyle bilinen Seren Serengil, önceki gün Eyüp'teki bir daireden iki sevimli köpeğin çalındığını öğrendi. Serengil, hemen harekete geçti. Önce köpeklerin sahibine ulaşan ünlü sanatçı, daha sonra hırsızlık olayını takip eden polislerle irtibata geçti.

Seren Serengil, hırsız olduğu iddia edilen kişilerin kamera görüntülerine de ulaşıp fotoğrafını sosyal medyadan yayınladı. Serengil, hırsızlara ise şöyle seslendi: "Şerefsizler, görüntüleriniz çıktı. Birini torbaya koymuşsunuz, biri de elinizde. İhbarlar da geliyor, galiba buldum yerinizi. Size yarın 10'a kadar müddet veriyorum. Köpekleri en yakın veterinere bırakın." 

Şarkıcının, "Bulana ödül vereceğim" dediği Cindy ve Noviş ise halen sahibine ulaşmadı. Seren Serengil, "Bu işin peşini bırakmayacağım" diyerek hırsızlara gözdağı vermeyi ise sürdürüyor.

 

Kayıp Haberlerini ilk kez Temiz Magazin'de özel haber olarak duyurduğumuz bu iki miniğin fotoğrafları ve irtibat bilgileri;

Bu 2 minik, hırsızlar tarafından dün evlerinden çalındılar!

                    Eve giren hırsızlar, Gülten Temel'in 2 minik köpeğini de çaldılar. Aile perişan durumda...

                                      Bu 2 minik, hırsızlar tarafından dün evlerinden çalındılar!

Hırsız hikayeleri bitmek bilmiyor. Evdeki değerleri eşyaları ve maddiyatı çaldıkları gibi, son yıllarda evdeki minik dostlarımızı da çalmaya başladılar. 

Son acı hikaye, dün Eyüp'de Gülten Temel'in evinde yaşandı. Temel'in 2 minik aşkı Cindy ve Noviş, öğlen saatlerinde Eyüp'deki evlerinden çalındı. Aile gerekli olan tüm başvuruları yaptı, ulaşabildikleri Pet Shop'lara, sosyal medyaya kayıp ilanları verdi. Karakol'a başvuruda bulundu. Temiz Magazin haber anlayışımız ve hayvan dostu yayın anlayışımız nedeniyle, biz de Temiz Magazin Ailesi olarak bir haber hazırladık...

Cindy ve Noviş'e isimleriyle seslendiğiniz anda hemen tepki verirler! Aklınızda olsun!  

Noviş'in Chip numarasi 979066000000607

Cindy ve Noviş'in Ailelerinin telefonları: 0532 3253443

 

Kaynak: www.takvim.com.tr

Facebook Google plus Instagram Twitter