Reklam
Temiz Magazin
26 Kasım 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sevcan Yaşar'dan Sermiyan Midyat'a olay suçlama: Tekmeleyip sürükledi, kapının önüne attı!

Gündem
12 Mayıs 2020
Sevcan Yaşar'dan Sermiyan Midyat'a olay suçlama: Tekmeleyip sürükledi, kapının önüne attı!

Türkiye eski güzellerinden oyuncu Sevcan Yaşar, 'şiddet gördüm' diyerek sevgilisi Sermiyan Midyat'tan şikayetçi olmuştu. Yaşar, olayın perde arkasını Günaydın'dan Tuba Kalçık'a anlattı.

"Sermiyan'ın psikolojik ve fiziksel şiddetin 'Aman olay basına yansımasın' diye hep sessiz kaldım. Ama olay artık sevimsiz bir hal almaya başlayınca ayrılmaya karar verdim. "

"4 Mayıs'ta ona ayrılmak istediğimi söyledim. Eşyalarımı toplarken şiddete uğradım. Kendimi banyoya kilitledim ve 155'i aradım. Polisi aradığımı duyan Sermiyan kapıyı kırdı."

"Üstüme düşen kapı, yüzümde ve vücudumda ciddi hasara neden oldu. Hızını alamayan Sermiyan, beni tekmeledi, kolumdan sürükleyerek kapının önüne attı."

"Sürükleme sırasında kolumda kas yırtığı oluştu. Bu durum, darp raporumda ayrıntılı şekilde mevcut. O an yaşanan gürültü patırtıyı kapıcı da duymuş. Beni kapıda darp edilmiş halde bulan kişi de kapıcıydı."

"Sonra polisler geldi. Eve çıkıp gerekli işlemleri yaptılar. Polis ardından beni hastaneye götürdü, muayene edildim ve darp raporu verildi."

"Semiyan şiddete karakolda da devam etti. Polislere bile saldırdı, beni 'Şikayetçi olmayacaksın' diyerek tehdit etti. O anlar karakoldaki güvenlik kameraları sayesinde kayıt altına alındı."

"Sermiyan her zamanki gibi bu yaşananları inkar edebilir ama üstüne basa basa söylüyorum, gerekli tüm deliller ve görüntüler avukatımda var.Vücudumdaki ağrılar-dan dolayı hala uyuyamıyorum."

SERMİYAN MİDYAT ŞU CÜMLELERLE OLAYI ANLATMIŞ VE YAŞANILANLARI İNKAR ETMİŞTİ:

Yakın zamanda ayrılık yaşamış olduğum eski kız arkadaşım Sevcan Yaşar’a ruhsal ve fiziksel şiddet uyguladığım iddiası elbette ki asılsızdır.
Bırakalım ilişkiyi, sevgililiği… genç bir kadın oyuncu arkadaşımın böylesi bir duruma maruz kalmasının karşısında duracak ilk insanlardan biri ben olurum.
Ancak bu üzücü iddiaya dair tüm ifadeler, olan ve olmayan deliller adli makamlara iletildiğinden detaylı bir açıklama yapmam hukuken yanlış olacaktır.
Hem aşk iki kişiliktir ve ayrılık da sevdaya dahildir.
Bu nedenlerle konuya dair ilk ve son açıklamam bundan ibarettir.
Dünyaca olağanüstü günlerden geçiyoruz.
Evde kalın, sakin olun, empatiyle, saygıyla ve anlayışla kalın.

Etiketler: 
Sermiyan Midyat
Sevcan Yaşar

Facebook Google plus Instagram Twitter