Reklam
Temiz Magazin
27 Temmuz 2021

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seyfi Doğanay'ın kızı Sinem Doğanay babasının izinden gidiyor...

Gündem
13 Temmuz 2021
Seyfi Doğanay'ın kızı Sinem Doğanay babasının izinden gidiyor...

 
"Zaza" şarkısıyla büyük bir başarı  yakalayan, Türk Halk Müziği’nin usta ismi Seyfi Doğanay’ın kızı Sinem Doğanay babasının izinden gidiyor.
 
10 yıldır müzik sektöründe olan, yurt içi ve yurt dışında sayısız konser  programı yapan,  Sinem Doğanay, şimdi de yepyeni single çalışmasını müzik severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Sözü ve müziği kendisine  ait olan “Yalan Aşklar Zaten Biter" şarkısını çok yakında çıkaracak olan Sinem Doğanay, babası gibi söz yazıyor, beste yapıyor.

Kendisine ait çok sayıda şarkısı olan Doğanay, “Müzik dünyasında ikinci Doğanay devri başlıyor. Babamdan aldığım bayrağı en iyi şekilde taşıyacağım” dedi.

İstanbul’da haftanın 3 günü  farklı mekanlar da sahne alan Sinem, diğer günler de Ankara, İzmir, Antalya Bursa, Mardin, Diyarbakır gibi şehirlerde dönüşümlü olarak konserler veriyor.

Güçlü sesi, kendine has yorumu, şarkıları ve sahnesiyle müzik dünyasında kendine yer edinen Sinem Doğanay, sadece yorumcu olarak değil, söz yazarı ve besteci olarak da adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Etiketler: 
seyfi doğanay
sinem doğanay
benim adım zaza
zaza

Facebook Google plus Instagram Twitter