Reklam
Temiz Magazin
05 Temmuz 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Seyhan Erdağ yazdı: "Çocuğunun hastalığını bir kez bile kullanmadı!"

Gündem
17 Nisan 2020
Seyhan Erdağ yazdı: "Çocuğunun hastalığını bir kez bile kullanmadı!"

www.temizmagazin.com Genel Yayın Yönetmeni Seyhan Erdağ, sosyal medya hesabından Ebru Şallı ve tüm aileye başsağlığı dilerken Şallı'nın çocuğunun hastalığını hiç reklam malzemesi yapmadığına değindi ve duygularını şöyle anlattı: 

Sevgili Ebru, hamileliğinde hiç kilo almadığı için ortalık ayağa kalkmıştı, bebeği beslemiyor mu, kilo almamak için yemek yemiyor mu diye... Ne haberleeeer, ne yorumlar yapılıyordu Ebru Şallı ve bebeği için.

Pars'ın doğumunda hastane çıkışında bile, o kısıtlı zamanda bunu konuşmak zorunda kalmıştık... Dün gibi gözümün önünde Pars'ın pusetinde, Ebru'nun ise yürüyerek hastaneden çıktığı o gün... Show Tv'de çalışıyordum.

Haftalar sonra, Pars'ı ilk kez evde gördüm; o tombalak haliyle ilk görüntüsü bizdeydi. Bir Anne bebeğini düşünmez olur mu hiç, hele Ebru gibi bir Anne. Ne zaman Pars'ın o tombalak halini gördüler, ondan sonra ağızlar kapandı.
Sürekli gülen bir bebek.
İsmi de Pançiko zaten; başka hitap etmiyordu Annesi ona, "Pançiko" .

Çocuğunun hastalığını bir kez bile kullanmadı, bir kez bile hastalığıyla ilgili medyada olmadı, uzun röportajlar yapmadı, hatta önce hep gizledi, duyulsun istemedi, sosyal sorumluluk projesi adı altında çocuklarını hiçbir zaman medyaya malzeme yapmadı, ünlü olan oydu, çocukları değil. Her şeyi dozunda paylaştı Sevgili Ebru. .

Sadece hislerimi yazdım, Pançiko cennette bunu biliyorum; biliyoruz, inanıyoruz... Ben Annesine, babasına, abisine, ailesine sabır diliyorum...

 

Etiketler: 
Ebru Şallı
Seyhan Erdağ
Show Tv
Pars Tan

Facebook Google plus Instagram Twitter