Reklam
Temiz Magazin
28 Eylül 2020

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Sibel Can'dan yeni albüme yeni fotoğraflar

Gündem
10 Ağustos 2020
Sibel Can'dan yeni albüme yeni fotoğraflar

Sibel Can, iki yıl aradan sonra son yepyeni albümü ‘Hayat’la geliyor.

Sony Müzik Türkiye etiketiyle 14 Ağustos’ta tüm müzik marketlerdeki ve dijital platformlardaki yerini alacak olan Sibel Can, yine arşivlik albümü ile müzikseverleri sevindirecek.

Şarkılarını dinleyicileriyle buluşturmak için gün sayan Sibel Can, yeni fotoğraflarıyla da uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin’in objektifinin karşısına geçen Sibel Can, kostümlerindeki renk ve tasarım seçimleriyle de çağı yakalayan bir sanatçı olduğunu bir kez daha vurguladı.

Karantina dönemini en verimli geçiren sanatçılar arasında yer alan Sibel Can, bu dönemi yine müziğine yatırım yaparak geçirdi.

Evine kurdurduğu stüdyosunda albümünün okumalarını tamamlayan güzel sanatçı birbirinden özel söz yazarı ve bestecilerin eserlerine hayat veriyor.

Albümde Sinan Akçıl imzası taşıyan ve albüme adını veren ‘Hayat’ın yanı sıra ‘En Büyük Aşkım’, ‘Takiptesin’, ‘Gösteri’,  ‘Ah Be Yarim’, ‘İstanbul Sensiz’, ‘Yalnız Beni Sev’, ‘Bil Diye Söylüyorum’ ve ‘Hüznün Gemileri’ adlı yeni şarkılar yer alıyor.

Ünlü sanatçı ayrıca, Kenan Çallı’ya ait olan ‘Yine Sen’ adlı türküyü okuyarak,  müzikseverlere büyük bir sürpriz yapacak.

Yazgın Kaçak, İrfan Özata, Kenan Çallı, Nurullah Genç, Volkan Bekçi, Beytullah Kılıç’ın söz ve bestelerini muhteşem yorumuyla dinleyicilerinin beğenisine sunacak  olan Sibel Can’ın şarkılarının düzenlemesinde de Mustafa Ceceli ve Sezgin Gezgin imzaları bulunuyor.

KLİP SİNAN AKÇIL ŞARKISINA:

Ünlü sanatçı çok yakında albümün çıkış şarkısı olarak, sözü ve müziği Sinan Akçıl’a ait olan, düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı ‘En Büyük Aşkım’ı sunacak. 

 

Etiketler: 
Sibel Can

Facebook Google plus Instagram Twitter