Reklam
Temiz Magazin
23 Ocak 2019

27 yıllık tecrübesiyle Seyhan ERDAĞ yönetiminde sadece Temiz Magazin!

Temiz Magazin - Ergül Keskin

Sibel Can'dan yine mayolu poz! Bu kez yeni albüm için.

Gündem
11 Haziran 2018
Sibel Can'dan yine mayolu poz! Bu kez yeni albüm için.

 

Her yeni oluşumunda mayolu ya da bikinili poz veren ya da yakalanan(!) Sibel Can, bu kez de kuralı bozmadı ve 22. Albümü ‘Yeni Aşkım’ için mayolu poz verdi. 

4 yıl aradan sonra ince eleyip sık dokuyarak 2’si versiyon olmak üzere 11 yeni şarkıyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanan Sibel Can’ın yeni albümü için "en iddialı albümlerimden" diyor. 

Sibel Can ‘Kuyu’, ‘Senden Başka Kimsem Yok’, ‘Bahçenden Bir Çiçek Yolla’, ‘Yeni Aşkım’, ‘Beş Dakika’, ‘Kalp Yolu’, ‘Vallahi Yalan’, ‘Kıskanırlar Bizi, ‘Diken Mi Gül Mü’ adlı şarkılarının yer aldığı yeni albümünde Günay Çoban, Bülent Özdemir, Altan Çetin, Yalın, Bahadır Tatlıöz, Tan Taşçı, Özgür Koç, Burak Ayvaz, Kürşat Zengin, Serkan Sönmez, Emrah Ertürk, Murat Yeter gibi çok değerli müzik adamlarının yanı sıra aranjelerde de Selim Çaldıran, Fatih Doğaner, Suat Sakarya, Sezgin Gezgin, Saki Çimen gibi sektörün en iyileriyle çalıştı.

 ÇOCUKLARINA ÖZEL TEŞEKKÜR!

‘Yeni Aşkım’ için ‘aşk gibi taptaze’ bir imaja bürünen Sibel Can’ın albüm fotoğrafları Ergin Turunç tarafından Marmaris’te bulunan D- Maris Bay Hotel’de çekildi.  Can, albüm kapağında “Yeni Aşkım” albümümde aylardır benimle aynı heyecanı yaşayan, çocuklarım Engincan, Melisa ve Emir’e... Eserlerini benim yorumuma emanet eden besteci ve söz yazarı arkadaşlarıma, hepsi ayrı bir değer olan müzisyen arkadaşlarıma, emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum” diyerek katkıda bulunanlara teşekkür etti.

 

 

 

Etiketler: 
Sibel Can